Jump to content

Φωτογραφία

Εμπειρίες - Εντυπώσεις απο την εκδρομή στη Θεσσαλονίκη!!!!

• Please log in to reply
58 replies to this topic

#1 VaTRaXoΣ

VaTRaXoΣ
  • Members
  • 2916 Απαντήσεις
  • Car Type:A3

Posted 28 October 2006 - 06:45 PM

Εδώ φίλοι μου μπορούμε να γράψουμε τις εντυπώσεις μας απο την εκδρομή. Και κάνω την αρχή... Μέχρι τώρα, περί της υποδοχής.... ένα θα σας πω και βγάλτε συμπεράσματα. Εμβατήρια παίξαν απο το VaTRaXάμαξο , στη συνέχεια Εθνικός Ύμνος.... Ανθοδέσμες σε όλες τις κυρίες και δεσποινίδες και εννοείται το απαραίτητο φοντάν... Η συνέχεια μαγική... Περίπου 10-12 αυτοκίνητα κονβόι απο τα διοδια Μαλγάρων μέχρι το ξενοδοχείο.... Ανακαλύψαμε ένα απόλυτο αρσενικό που φορούσε γοβάκι με τακούνι 3 εκατοστών και μια γουνίτσα ριχτή στον ώμο, ο οποίος αργότερα έμαθα ότι ήταν φωτογράφος σε μια δουλειά που γινόταν στο ξενοδοχείο, την ώρα που πίναμε ποτάκι με τους "φιλοξενούμενούς" μας για να γνωριστούμε όλοι... Μοναδική εμπειρία..... Σήμερα χαμός..... Αεροπλάνα κάναν περαντζάδες προς τιμή μας (λέμε τώρα) πάνω απο το μαγαζί που είμασταν για καφέ, τσακίσαμε το περιβόητο κοκορέτσι, κάναμε έκπληξη γεννεθλίων στον NSS... Έπεται συνέχεια το βράδυ στο ποτάκι...... 28_1_11.gif 28_1_11.gif

Edited by VaTRaXoΣ, 28 October 2006 - 06:49 PM.

#2 xaros

xaros
  • Members
  • 438 Απαντήσεις
  • Interests:το αυτοκινητο και το τι μπορει να κανει στο δρομο
  • Car Type:Άλλο

Posted 29 October 2006 - 03:54 PM

εγω δεν ημουν εκει να πω της εντυπωσεις μου αλλα απο οτι ακουσα απο το τηλεφωνο πρεπει να περασατε φανταστικα.περιμενω να δω και τα σχολια των παρεβρεθεντων στη συναντηση.παντα τετοια

#3 A4 DTM

A4 DTM
  • Members
  • 99 Απαντήσεις

Posted 29 October 2006 - 04:46 PM

Και εγω Γιαννη δυστυχως απο το τηλεφωνο πηρα μια τζουριτσα της συναντησης sad.gif. Πρεπει να περασαν πολυ ομορφα τα παιδια.

#4 VaTRaXoΣ

VaTRaXoΣ
  • Members
  • 2916 Απαντήσεις

Posted 29 October 2006 - 04:49 PM

QUOTE (xaros @ Oct 29 2006, 15:54 PM) <{POST_SNAPBACK}>
εγω δεν ημουν εκει να πω της εντυπωσεις μου αλλα απο οτι ακουσα απο το τηλεφωνο πρεπει να περασατε φανταστικα.περιμενω να δω και τα σχολια των παρεβρεθεντων στη συναντηση.παντα τετοια

Όντως ήταν τέλεια. Τουλάχιστον κατά τη δική μου άποψη, αν και δεν πιστεύω να διαφωνήσουν τα παιδιά μαζί μου... Περιμένουμε να διαβάσουμε τις εντυπώσεις και των υπολοίπων οι οποίοι τώρα πρέπει να είναι κοντά στο Βόλο..... Cool!!!.gif biggrin.gif biggrin.gif

#5 tasos_audi

tasos_audi
  • Members
  • 37 Απαντήσεις
  • Car Type:A2

Posted 29 October 2006 - 06:51 PM

εγινε κ αυτο το event με τους φιλους μας τους καταπληκτικους απο την αθηνα κ περασαμε α π ι σ τ ε υ τ α...ειδικα σημερα με την φωτογραφιση εγινε στην παραλια τις θεσσαλονικης ενας χαμος...
μπραβο σε ολα τα παιδια κ ιδιαιτερα στα παιδια απο την αθηνα,επισης ενα μεγαλο μπραβο στους διοργανωτες τις συναντησεις.....μπραβο παιδια....τωρα οι σειρα μας να παμε στην αθηνα.

#6 dpolal

dpolal
  • Uploaders
  • 820 Απαντήσεις

Posted 30 October 2006 - 08:15 AM

Eγώ ήμουν ο τελευταίος που αφίχθει το μεσημέρι του Σαββάτου στο μαγαζί που πίναν καφέ τα παιδιά...
Με την σύζυγο περάσαμε ΠΑΡΑ πολύ καλά...

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ το ξενοδοχείο, ωραία τα κοκορέτσια (αλλά πολύ άργησαν ρε Νίκοοοοοο down.gif ), καλό το βραδυνό στο Allatini και... Cool!!!.gif

Το καλύτερο, κατά την προσωπική μου άποψη, ήταν το χθεσινό πρωϊνό στην παραλία... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά της Θεσ/νίκης που κουράστηκαν να τα οργανώσουν όλα αυτά και για την αγάπη και την φιλοξενία τους.

Tα καλύτερα έπονται παιδιά.... Πάντα τέτοια. Cool!!!.gif

#7 LampRos

LampRos

Member

• Members
  • 327 Απαντήσεις

Posted 30 October 2006 - 09:03 AM

Οτι και να πει κανεις ειναι λιγο.... νομιζω οτι ολοι μας περασαμε καταπληκτικα και αξιζε καθε στιγμη της συναντησης μας! Θελω επισης να πω ενα ευχαριστω κι εγω απο την πλευρα μου σε ολους εσας που ενδιαφερθηκατε και συμετειχατε με αποτελεσμα να εχουμε αλλη μια επιτυχημενη συναντηση... όπως ειχα πει και στο Βολο για εμενα η πιο μεγαλη χαρα ηταν που συναντησα face to face ατομα που γνωριζα μονο μεσα απο μια απροσωπη σελιδα στο internet ... με τη διαφορα οτι τωρα πλεον δεν γνωρισα απλα νεο κοσμο αλλα ξανασυναντησα καλους φίλους... Οσον αφορα την κουραση και τον κοπο που απαιτηθηκε για την διοργανωση της συναντησης ουτε λογος.... για εμενα η καλυτερη ανταμοιβη ηταν η ικανοποιηση που ειδα στα πρόσωπα όλων σας κατα τη στιγμη του αποχαιρετισμου!

Ενα ΜΠΡΑΒΟ σε ολους μας... για μια ακομη φορα δειξαμε ποσο μεγαλη ειναι η λεσχη μας και η αγάπη μας για αυτη! Εις το επανειδην λοιπόν!

#8 tryfon_2l

tryfon_2l
  • Admin
  • 597 Απαντήσεις

Posted 30 October 2006 - 10:08 AM

Μάλιστα....
Ανεπίσημη συνάντηση λέει......

25 κουκλάρες να μοστράρουν δίπλα από τον (παραλίγο) Λευκό Πύργο
40 άτομα να κάθονται όπου βρουν και να αλλάζουν συνεχώς θέσεις.
Όλοι ήθελαν να μιλήσουν με όλους!!!
Τα ίδια άτομα να γεμίζουν ένα μαγαζί που θυμίζει μπισκότο. Το τραπέζι ήταν τόσο μακρύ που μιλάγαμε μεταξύ μας με κινητά ή PMR.
Τα ίδια και περισσότερα άτομα να αλλαλάζουν «ΖΝΤΟ» σε ένα από τα βασικά σκηνικά του ΑΜΑΝ, στον Πύργο φυσικά...!!!

Γνώρισα τους μέχρι πριν από λίγο, ηλεκτρονικούς μου φίλους από κοντά.
Χαίρω πολύ κύριε Vatrahe
Χαίρω πολύ κύριε SOULIS
Χαίρω πολύ κύριε eyzhn

Για τους άλλους φίλους Θεσσαλονικείς και μη, χάρηκα πολύ που σας ξαναείδα!!
Το καλύτερο σκηνικό στην φωτογράφηση:
Έρχεται τύπος περί τα 45 και με ρωτάει:
- Γιατί τα έχετε στήσει εδώ τα αυτοκίνητα, τα πουλάτε;
Εγώ με πολύ σοβαρό ύφος, σχεδόν εκνευρισμένο.
- Τι λες άνθρωπε μου!!! εσύ, αν είχες οποιοδήποτε από αυτά θα το πούλαγες;;;!!!
Αυτό με ύφος μετανοημένου!!!!
- Έχεις δίκιο!!!! Συγγνώμη!!!

Τέλος.... έχω να δηλώσω:

Be afraid…. be very afraid….
IʼLL BE BACK

#9 eyzhn

eyzhn

Member

• Members
  • 479 Απαντήσεις
  • Car Type:S3

Posted 30 October 2006 - 11:30 AM

.................................. περιμένω τον τόμπολο.............................

#10 art

art
  • Members
  • 21 Απαντήσεις
  • Car Type:A4 Cabrio

Posted 30 October 2006 - 12:41 PM

Mπράβο σε ολους!!

Όλα ήταν καταπληκτικά με μία απίστευτη διάθεση που αποτέλεσμα είχε να περάσουμε
τέλεια, ο καφές, το κοκορέτσι (αν και άργησε λίγο.....), το ποτάκι το βράδυ
και η απίστευτη φωτογράφιση την Kυριακή το πρωί στην παραλία της Θεσσαλονίκης.

#11 eltzel-8779

eltzel-8779
  • Members
  • 266 Απαντήσεις

Posted 30 October 2006 - 01:16 PM

Όλα φανταστικά, είχα πολύ καιρό να περάσω έτσι!
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά που το οργάνωσαν είναι πολύ λίγο..
Από τα ΣΚ που τελειώνουν και σου αφήνουν αίσθηση βδομάδας διακοπών.
Ξενοδοχείο un-παιχτ-able, συνοδεία -κονβόι αυτοκινήτων μέσα στη Θεσ. τρελό!, παρέα απίστευτη, πολύ γέλιο, και φοβερές ατάκες συνέχεια!

Αν και σχετικά new στο club, χάρηκα πολύ για τις γνωριμίες που έκανα από κοντά με όλο τον κόσμο.
Με κάποιους τα είπαμε λίγο, με άλλους περισσότερο..
Περιμένω την επόμενη φορά που θα ξανασυναντηθούμε! Σε σας, σε μας, κάπου αλλού, δεν έχει να λέει..!

Unofficial Highlights (some few):
- sxbcl σε ρόλο γιατρού-κτηνίατρου με "ειδικό εξοπλισμό" O___O.gif (κι ας λέει ότι ήταν για καθάρισμα)
- ICE σε φάση εύρεσης γαμπρού στο τραπέζι ("ΩΩΠ! Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΟΥ!!")
- unknown ηλικιωμένος στο πλακόστρωτο την ώρα που περνούσαμε δίπλα του: "Πού στο 875diablo2.gif ήρθαν όλοι αυτοί?"
- VaTRaXoΣ σε ρόλο DJ καθ'οδόν
- (κάποιος 7525.gif έστηνε τα αμάξια για τη φωτογράφηση και άφησε το δικό του απ'έξω) whistling.gif
- τρελό πάτημα πριν το λιμάνι (φανάρι-φανάρι άδειος δρόμος) προς τη φωτογράφηση
- ψιλό-καθάρισμα έξω απ'το ξενοδοχείο (πολύ μαυρίλα ρε παιδιά!)
- συνομιλία από PMR:
"..κόψε λίγο ρε συ, έχεις φύγει πολύ μπροστά, να πηγαίνουμε όλοι μαζί."
"Sorry, έτρεξα λίγο γιατί μπούκωσα" (Δικαιολογία Δημοτικού)
- Πρόεδρος: "..κατάλαβες γιατί όλες οι γυναίκες αγαπούν τον Πρόεδρο?"
.. και άλλα πόσα (?!!?)

Χaros και A4 DTM ήταν αισθητή η απουσία σας..

Next time, πιο πολλοί, πιο πολύ..

Cheers,
Left.

Edited by eltzel-8779, 30 October 2006 - 03:52 PM.

#12 A3

A3

Υπεύθυνος Βορείου Ελλάδος

• Admin
  • 1696 Απαντήσεις

Posted 30 October 2006 - 01:21 PM

Η φωτογραφίες από την εκδρομή είναι έτοιμες. Μπορείτε να τις δείτε Εδώ . Τα σχόλια μου για την εκδρομή θα τα γράψω στο τέλος.

#13 sxbcl

sxbcl
  • Members
  • 1374 Απαντήσεις
  • Car Type:A5

Posted 30 October 2006 - 01:37 PM

QUOTE (A3 @ Oct 30 2006, 13:21 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Η φωτογραφίες από την εκδρομή είναι έτοιμες. Μπορείτε να τις δείτε Εδώ . Τα σχόλια μου για την εκδρομή θα τα γράψω στο τέλος.

Μόνο αυτές;;; tongue.gif

#14 hcm

hcm
  • Members
  • 1978 Απαντήσεις
  • Interests:Music , Digital Imaging, Electronics , Reading
  • Car Type:A3 Cabrio

Posted 30 October 2006 - 02:11 PM

Από ότι καταλαβαίνω από τις φωτογραφίες μάλλον καλά περάσατε το Σ/Κ. Αλλί σε εμάς που μείναμε πίσω και εργαζόμασταν!!!!!

#15 A3

A3

• Admin
  • 1696 Απαντήσεις

Posted 30 October 2006 - 02:17 PM

QUOTE (sxbcl @ Oct 30 2006, 13:37 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Μόνο αυτές;;; tongue.gif

Όχι βεβαια. Μόλις παραλάβω και τις τελευταίες θα τις ανεβάσω!!!

#16 VaTRaXoΣ

VaTRaXoΣ
  • Members
  • 2916 Απαντήσεις

Posted 30 October 2006 - 07:46 PM

Κύριοι ήρθε και η σειρά μου να πω κι εγώ σαν δεύτερος Μπόγδανος (Γειά σου Νικολάρα) λίγα λόγια. Τις 3 μέρες αυτές έκανα κάποιες σκέψεις η οποίες αφενός με προβλημάτισαν αφετέρου με γέμισαν αισιοδοξία και υπερηφάνια. Είδα ότι το όραμα κάποιων ατομων, με πολύ κόπο, ιδρώτα και τρέξιμο μπορεί να κάνει θαύματα. Στην συγκεκριμένη περίπτωση, το όραμα των ιδρυτών της Λέσχης κατάφερε να ενώσει ανθρώπους απο διάφορες μακρυνές περιοχές της Ελλάδας και όχι μόνο αυτό, αλλά να τους κάνει με μια γλυκιά αποθέωση χαράς και τρέλας να εκμηδενίσουν τις χιλιομετρικές, ιδεολογικές και όποιες άλλες αποστάσεις και να συγκεντρωθούν σε μια πόλη και να περάσουν ένα υπέροχο τριήμερο. Με αυτόν τον τρόπο ενισχύονται και ενδυναμόνονται οι δεσμοί μας στη Λέσχη μας. Χάρηκα απίστευτα που γνώρισα τον Αλέξη (Dialgr8), ο οποίος ήρθε απο την Κρήτη με την κυρία του κάνοντας πράξη αυτό που είπε κάποτε ένας φίλος: "Αγαπάς το club AΠΟΔΕΙΞΗ" biggrin.gif biggrin.gif Επίσης γνώρισα και προσωποποιημένα, όπως είπε ο Τρύφωνας, τους ηλεκτρονικούς μου φίλους που μόνο μέσω του φόρουμ τα λέγαμε. Τον Τρύφωνα, τον AUDI7, τον ICE, mga4, audi_Sline, NSS, A4aqua, elgel και πολλούς άλλους. Για μένα ήταν κάτι το μαγικό. Μια εμπειρία που θα έδινα τα πάντα για να ξαναζήσω. Μια πανδαισία συναισθημάτων που εναλάσσονταν χωρίς να υπάρξει ούτε για μια στιγμή κάτι το αρνητικό που να μου χαλάσει τη διάθεση!! Κονβόι 12 αυτοκινήτων να κινούνται προς το κέντρο, μαζικές εξορμήσεις σε μαγαζιά είτε για καφέ είτε για ποτό, κοντρίτσες και ατέλειωτα χαμόγελα μέχρι το σημείο της φωτογράφισης, (για να μην αναφέρω το γεγονός ότι σε μια απόπειρα της κοπέλας του Λευτέρη (elgel) να με βγάλει φωτογραφία έσβησε η μηχανή απο μπαταρία...), ο πυρετός ετοιμασιών κατά τη φωτογράφιση και ο κόσμος που περνούσε και κοιτούσε εντυπωσιασμένος.... Θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους τους φίλους που ταξίδεψαν ως την πόλη μας για να υλοποιηθεί αυτή η "εκδήλωση", η οποία είχε ανεπίσημο χαρακτήρα.... (Πού να ήταν και επίσημη Πανελλήνια!!) Επίσης να ευχαριστήσω όλους όσους κοπίασαν για να φέρουμε εις πέρας αυτήν την εκδρομή. Θέλω να πιστεύω ότι θα πεναληφθεί κάτι τέτοιο πολύ σύντομα. Κύριοι είμαστε μέλη της καλύτερης Λέσχης!!! Κύριοι είμαστε μέλη της καλύτερης Παρέας!!! Ο Θεός να μας χαρίζει τα καλύτερα και να είμαστε γεροί να επαναλάβουμε τέτοιες εκδρομές. Τα καλύτερα έρχονται!!!!!!!!!! Cool!!!.gif Cool!!!.gif

Edited by VaTRaXoΣ, 30 October 2006 - 07:49 PM.

#17 Stefanos1

Stefanos1
  • Members
  • 87 Απαντήσεις

Posted 30 October 2006 - 09:29 PM

λοιπόν παλλικάρια στην επόμενη εκδρόμα θα είμαι κι εγω εκεί..ζηλεψα wub.gif ..αντε να δούμε και κάνα σωστό εργαλείο 73.gif 73.gif 73.gif tongue.gif tongue.gif alien7.gif

#18 tasos_audi

tasos_audi
  • Members
  • 37 Απαντήσεις

Posted 30 October 2006 - 10:22 PM

οι φωτο ηταν φανταστεικες,μπραβο προεδρε μου.....παντα τετοια να γινονται παιδια.....τρελα τρελα με τα audi παρεα

#19 A3s-line

A3s-line
  • Members
  • 1401 Απαντήσεις
  • Interests:cars, cars and cars!!!

Posted 30 October 2006 - 11:07 PM

Ωρα να μιλήσω και εγω! Ενα μεγάλο ευχαριστω στα παιδιά που μας φιλοξένησαν στην πανέμορφη πόλη τους (την οποία έχω πάντα στην καρδιά μου).Συγχαρητηρια σε όλους τους συντελεστες της οργάνωσης (Αστέριος, Τόλης και τα αλλα παιδια), ένα μπράβο στον Προεδρο μας που ήταν πίσω από αυτήν την οργάνωση.Χάρηκα πολύ που είδα πολλα άτομα από κοντα πάντως και κυρίως γνώρισα παιδιά που τα είχα δει μονο απο το forum.Ευχαριστώ τον Αλέξανδρο που ήρθε απο την Κρήτη με την κοπελια του για να μας γνωρίσει απο κοντα. Να προσθέσω ότι όσοι δεν ήρθαν έχασαν. Είναι κρίμα κάποιοι να διστάζουν να μπουν σε μια τόσο μεγάλη παρέα. Όσο για την επιστροφή μας στην Αθήνα ήταν πραγματικά μια μοναδική εμπειρία. Γνωρίσαμε το club σε νέα μέλη που ψαρέψαμε στο δρόμο, οδήγησα το Α4 1.8Τ του mga4 για 260 χλμ, και ο ICE που τον έβλεπα και δεν μπορούσε χωρίς δόση απο Α3, οδήγησε το Α3 μου και μαζί το κονβόι απο την Κατερίνη ως την Στυλίδα περίπου.Τα λόγια είναι λίγα για να περιγράψουν αυτό που ζήσαμε!Μπράβο πάντα τέτοια!!!Προχωράμε δυναμικά!

Edited by A3s-line, 31 October 2006 - 05:54 PM.

#20 tryfon_2l

tryfon_2l
  • Admin
  • 597 Απαντήσεις

Posted 30 October 2006 - 11:48 PM

Ο ICE πως και δεν έχει κάνει κανένα σχόλιο??

Την βλέπω την φάση...
Θα ετοιμάζει κανα ρεπορτάζ με ανταποκρίσεις και ζωντανές συνεντεύξεις!! 1922lentes_ohhh.gif

#21 AUDI7

AUDI7

Υπεύθυνος Αττικής

• Admin
  • 5590 Απαντήσεις

Posted 31 October 2006 - 12:11 AM

Θα ηθελα να ευχαριστησω ολα τα μελη που παραβρεθηκαν στην ανεπισημη εκδρομη της Θεσαλλονικης, τα μελη που μας φιλοξενησαν στην ωραια πολη τους. Ακομα θελω να ευχαριστησω τους υπαλληλους του ξενοδοχειου GRAND HOTEL PALACE. Απο που να ξεκινησω και που να τελειωσω. Απο την υπεροχη υποδοχη που μας κανανε τα μελη μας εξω απο την Θεσαλλονικη?(με λουλουδια, γλυκα και να ακουγετε ο εθνικος μας υμνος). Απο το υπεροχο ξενοδοχειο που μας κανονισε ο Κ Προεδρος? Απο το κονβοι υπεροχων AUDI μεσα στην πολη? Την φωτογραφηση στον λευκο των πυργο που καναμε των κοσμο να παραμιλαει παλι? Πειτε μου απο που? Παιδια ηταν ολα ΤΕΛΕΙΑ, ΥΠΕΡΟΧΑ, ΦΑΝΤΑΣΤΗΚΑ. Μας δοθηκε η ευκαιρια παλι να δουμε τα μελη μας στην Θεσαλλονικη που τοσο πολυ μας λειψανε και που ειχε περασει καιρος απο τοτε που τους ειχαμε πρωτογνωρισει απο κοντα στο Βολο. Παιδια ολα ΚΟΡΥΦΗ. Συν ολα αυτα ο ΤΡΥΦΩΝΑΣ επλυνε και το αυτοκινητο, κατι πολυ σπανιο και επρεπε να το τονισω. Να ευχαριστησω ακομα τον Αλεξη τον υπευθηνο Κρητης που των ειδα και παλι απο κοντα και γνωρισε και τα αλλα μελη μας. Μπραβο σου Αλεξη που εκανες τοσα km. Μου θυμησε κατι σε πανελληνια παλι, αυτο ενιωσα. Παιδια παντα τετοια και σειρα σας τωρα να σας δουμε και να σας υποδεχτουμε με την σειρα μας εμεις τωρα. ΑUDI CLUB FOR EVER.
Υ.Γ ΘΕΛΩ ΚΑΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ. tongue.gif

#22 Dialgr8

Dialgr8
  • Members
  • 31 Απαντήσεις

Posted 31 October 2006 - 12:16 AM

Ηρθε η ωρα πιστευω να γραψει και ο συντεκνος σας μια δυο κουβεντουλες.

Απο που να αρχισω και απο που να τελειωσω... λοιπον για αρχη αξιζει πιστευω ενα τεραστιο μπραβο σε ολους τους οργανωτες αυτης της συναντησης απο προεδρους αντιπροεδρους μελη κτλ. ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ και παλι ΜΠΡΑΒΟ !!!!

Ριξαμε τρελο γελιο ολο το σ/κ. Απο τον καφε και το φαγητο ( ΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧ αυτο το φαγητο) το Σαββατο, στο clubaki το βραδυ, μεχρι την απιστευτη φαση (Photos) την Κυριακη το πρωι. Παραθετω παρακατω στιγμες που θα μου μεινουν :
- το κεφι του Γιωργου Audi7 που πορολο το προβληματακι που ειχε στην διαδρομη προς την θεσσαλονικη δεν μασησε τιποτα.
- Τον ICE που απο εδω το εφερνε απο εκει το εφερνε ολο για το μωρακι που περιμενουν με την γυναικα του μας ελεγε.
- τον Τολη με τις ρετσινες του και τις απιστευτες ατακες του στο PMR. Γεια σου ρε Τολαρα !!!
- τον προεδραρα μας που ηταν ολη την ωρα στο ποδι για να μην μας λειψει τιποτα.
- Τον S-line με τα δελτια τυπου και τα τσαγακια μου μοιραζε απο εδω και απο κει whistling.gif
- Τον Κωστα (σουξουβουσουλου) που του τα πριξαμε να μας πηγαινοφερνει. Ευχαριστουμε παρα πολυ Κωσταρα !!!!
- Τον VaTrAxO με τους εθνικους υμνους του.
- Τον ναυτη μας μου αφησε τον στρατο και τις υποχρεωσεις του για να ειναι κοντα μας.
......... και αλλα πολλα που αν τα γραψω ολα θα κρασαρει ο server smile.gif

Λοιπον εχουμε και λεμε:
Αν και τα χιλιομετρα που μας χωριζαν ειναι παρα μα παρα πολλα, τωρα πλεον που σας γνωρισα ολους απο κοντα νοιωθω ενα αλλου ειδους δεσιμο μαζι σας ρε μαγκες. Σαν μελος και αλλων club που τωρα ποια ειναι παρελθον, ημουν λιγο επιφυλακτικος στην αρχη γιατι τα ματια μου ειχαν δει πολλα. Αυτο που ειδα και καταλαβα στο πετσι μου μεσα που λεμε και εδω στην κρητη, ηταν κατι το ανεπαναληπτο. Ειδα μια μεγαλη παρεα ανθρωπων οχι μονο με ενα κοινο ενδιαφερον (αυτοκινητο), αλλα με πολλα παρα πολλα κοινα. Ειδα μια παρεα που παρολο το οτι τους εφερε μαζι αρχικα η αγαπη τους για μια μαρκα αυτοκινητου δημιουργησαν ενα αλλου ειδους σχεση μεταξυ τους. Ειναι γεγονος οτι ολο το σ/κ η κουβεντες που ειχαμε για αυτοκινητα ηταν περιπου 10 λεπτακια και πολλα λεω. Αυτο το πραγμα δεν το εχω δει σε κανενα μα κανενα αλλο club, και πραγματικα ηταν αυτο που εψαχνα τοσο καιρο. Δεν μετανιωσα ουτε μισο χιλιομετρο απο τα 1000 που εκανα για να ερθω να σας δω και αυτο με κανει πολυ περιφανο. Στεναχωρηθηκα βεβαια λιγο που δεν μπορεσα να φερω και την αλλη μου αγαπη sad.gif ( το audaki μου) μαζι μου αλλα καποια στιγμη θα γινει και αυτο. Σας περιμενω ολους στην Κρητη για να καψουμε το νησι !!!!!
Περασαμε καταπληκτικα, ηταν μια αξεχαστη εμπειρια για ολους μας !!!!!!

P.S. Οι photos ειναι φοβερες !!!!

Σας ευχαριστω ολους παρα πολυ !!!

#23 ICE

ICE
  • Members
  • 1350 Απαντήσεις
  • Interests:Αυτοκινητα<br />Αεροπλανα

Posted 31 October 2006 - 12:52 PM

ΕΚΤΑΚΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Κυρίες και κύριοι, διακόπτουμε και πάλι το πρόγραμμα μας , για να σας μεταδώσουμε νεότερες πληροφορίες σχετικά με την νέα εμφάνιση της γνωστής τρομοκρατικής οργάνωσης AUDI-CLUB στην πόλη της Θεσσαλονίκης….
Ο αστυνομικός μας συντάκτης Πάνος Τόμπολoς έχει το ρεπορτάζ.
Πάνο, σ’ ακούμε…..

Λίζα, κυρίες και κύριοι, η επανεμφάνιση της τρομοκρατικής οργάνωσης Audi-club συγκλόνισε κατά την διάρκεια του εορταστικού τριημέρου, την πόλη της Θεσσαλονίκης…
Οι γνωστοί-άγνωστοι τρομοκράτες, αναχώρησαν από την πόλη των Αθηνών το μεσημέρι της Παρασκευής 27/10, με προορισμό την Μακεδονική πρωτεύουσα, φέροντας μαζί τους τον γνωστό βαρύ οπλισμό τους, γερμανικής κατασκευής…
Στα διόδια των Μαλγάρων τους υποδέχτηκαν με επαναστατικά εμβατήρια, τα μέλη της τρομοκρατικής οργάνωσης Audi-club βορείου Ελλάδος….
Η υποδοχή πραγματοποιήθηκε κάτω από τους ήχους του εθνικού ύμνου, ενώ προσφέρθηκαν ανθοδέσμες στις γυναίκες μέλη της τρομοκρατικής οργάνωσης…
Σε όλα τα μέλη προσφέρθηκε επίσης και το απαραίτητο φοντάν για το καλώς ήλθατε…
Έκπληκτοι και έντρομοι οι υπάλληλοι των διοδίων Μαλγάρων καθώς και διερχόμενοι οδηγοί παρακολουθούσαν το γεγονός χωρίς να μπορούν να καταλάβουν το τι ακριβώς συνέβαινε, αλλά ούτε να φανταστούν το τι θα επακολουθούσε τις επόμενες τρεις μέρες στην πόλη τους.
Μετά λοιπόν την εντυπωσιακή υποδοχή, το κομβόι των τρομοκρατών αναχώρησε προς άγνωστη κατεύθυνση.
Από την αστυνομική διεύθυνση Θεσσαλονίκης έγινε γνωστό λίγο αργότερα, ότι το κομβόι κατέληξε στη γιάφκα της οδού Μοναστηρίου.
Η γιάφκα που επιλέχτηκε από την τρομοκρατική οργάνωση, ήταν το γνωστό ξενοδοχείο πέντε αστέρων Grand Hotel Palace…
Η επιλογή του συγκεκριμένου ξενοδοχείου ενισχύει τις υποψίες των αστυνομικών αρχών για το ότι τα μέλη της τρομοκρατικής οργάνωσης είναι επιφανή άτομα υπεράνω κάθε υποψίας.
Τα υπερόπλα των τρομοκρατών κρύφτηκαν επιμελώς στα υπόγεια πάρκιν του ξενοδοχείου, ενώ για την ασφάλεια τους επιστρατεύτηκαν σεκιουριτάδες.
Μετά από ένα σύντομο ποτό στο σαλόνι του ξενοδοχείου με τα υπόλοιπα μέλη που τους περίμεναν εκεί, αντιπροσωπεία των τρομοκρατών ‘χτύπησε’ σε γνωστό φαγάδικο της περιοχής…
Με αστραπιαίες κινήσεις, καταναλώθηκαν τεράστιες ποσότητες κρεατικών και σαλατών, ενώ ‘απειλήθηκε’ και ‘εκβιάστηκε’ ο σερβιτόρος της ταβέρνας από τον αρχιτρομοκράτη AUDI 7, διότι αρνήθηκε να φέρει μπύρες.

Το πρωί του Σαββάτου τα μέλη της τρομοκρατικής οργάνωσης κατευθύνθηκαν προς παραθαλάσσιο καφέ της περιοχής και παρέταξαν τον βαρύ οπλισμό τους κατά μήκος του καταστήματος.
Ανυποψίαστοι περαστικοί και θαμώνες του καταστήματος, στάθηκαν για να θαυμάσουν τα υπερόπλα της τρομοκρατικής οργάνωσης.
Επιφωνήματα θαυμασμού και συμπαράστασης, ακούγονταν από τα στόματα των περαστικών…
Μέσα στο καφέ, οι τρομοκράτες ανάρτησαν πανό με τα σύμβολα της τρομοκρατικής οργάνωσης, τους γνωστούς τέσσερις κύκλους…
Οι αστυνομικές αρχές, ακόμα προσπαθούν να αποκωδικοποιήσουν τον συμβολισμό των τεσσάρων κύκλων που χρησιμοποιεί ως έμβλημα η οργάνωση….
Εξετάζεται το ενδεχόμενο από τις αρχές, οι τέσσερις κύκλοι να συμβολίζουν την σχέση της οργάνωσης με άλλες τρεις παλαιότερες οργανώσεις, HORCH, DKW & AUTO UNION…
Μετά το καφέ, το κομβόι της τρομοκρατικής οργάνωσης κατευθύνθηκε στην παραλία της Καλαμαριάς και συγκεκριμένα σε μια ακόμα ταβέρνα της περιοχής.
Έντρομοι οι θαμώνες της ταβέρνας έσπευσαν να εκκενώσουν το κατάστημα άρον των άρον, για να καταληφθεί αυτό από τους τρομοκράτες.
Εκεί, σύσσωμοι οι τρομοκράτες επιδόθηκαν για μια ακόμη φορά στο αγαπημένο τους καταστροφικό έργο που δεν είναι άλλο από το γνωστό ‘χλαπάκιασμα’ ή ‘μασαμπούκα’, όπως συνηθίζουν να το αποκαλούν…
Μετά το γεύμα ακολούθησε το σβήσιμο των κεριών της τούρτας γενεθλίων του γνωστού σεσημασμένου αρχιτρομοκράτη της οργάνωσης NSS, ενώ ακούστηκε και το γνωστό γενέθλιο τραγουδάκι: ‘Να ζήσεις Νικόλα και χρόνια πολλά, Γιωτόπουλος να γίνεις με άσπρα μαλλιά’….

Το βράδυ της ίδια μέρας, το γνωστό club Αλατίνη, έγινε στόχος των τρομοκρατών….
Το πάρκιν έμπροσθεν του καταστήματος γέμισε για μια ακόμη φορά με τα υπερόπλα της τρομοκρατικής οργάνωσης, ενώ οι κοπέλες στην πόρτα του καταστήματος καλωσόριζαν τους τρομοκράτες με τον τρόμο ζωγραφισμένο στα πρόσωπα τους.
Οι τρομοκράτες εισέβαλαν στο club και αυτή την φορά επιδόθηκαν στο δεύτερο αγαπημένο τους σπορ,…το ποτό το τσιγάρο και την κουβεντούλα….
Αφού άδειασαν τα ράφια του μπαρ από κάθε λογής ποτά, αποφάσισαν να αποσυρθούν, άλλοι για τα δωμάτια του ξενοδοχείου και άλλοι για τα φημισμένα γυράδικα της περιοχής…
Το μεγαλύτερο όμως χτύπημα της τρομοκρατικής οργάνωσης, πραγματοποιήθηκε το πρωί της Κυριακής και μάλιστα στο κέντρο της πόλης!!!
Στόχος των τρομοκρατών ήταν, αυτή την φορά, ο Λευκός Πύργος!!!!
Μέρα-μεσημέρι και μπροστά στα μάτια των ανυποψίαστων πολιτών, οι τρομοκράτες εισέβαλαν στο πλακόστρωτο έμπροσθεν του Λευκού Πύργου και παρέταξαν τον βαρύ τους οπλισμό αποτελούμενο από 30 πολυβόλα αυτοκίνητα, μεταξύ των οποίων και οι γνωστοί πύραυλοι εδάφους-εδάφους RS4sportec, A4cabrio sportec, Q7 και S3, που είχαν κλαπεί πριν λίγα χρόνια από τις αποθήκες οπλισμού του Ingostand Γερμανίας….
Μετά την παράταξη του οπλισμού κατά μήκος της παραλίας και μπροστά στα έντρομα μάτια παππούδων και μικρών παιδιών που εκείνη την ώρα έκαναν τον συνηθισμένο Κυριακάτικο περίπατο τους, οι τρομοκράτες δεν δίστασαν να φωτογραφηθούν με καμάρι δίπλα στον οπλισμό τους.
Το περίεργο όμως, κυρίες και κύριοι, ήταν το φαινόμενο που παρατηρήθηκε από πλευράς των ανυποψίαστων πολιτών. Αντί να τραπούν σε άμεση φυγή και εκκένωση του χώρου, αυτοί συγκεντρώνονταν όλο και περισσότεροι στο σημείο!!!!
Δεν δίστασαν μάλιστα να εκφράσουν τον θαυμασμό και την συμπαράσταση τους στην τρομοκρατική οργάνωση καθώς και να ζητήσουν περισσότερες πληροφορίες γι αυτή και τον οπλισμό της…
Κατά την διάρκεια μάλιστα της φωτογράφησης, στρατολογήθηκαν και νέα μέλη κάτοχοι Audi οι οποίοι μπροστά στην θέα των παραταγμένων υπερόπλων έσπευσαν να συμμετέχουν στο σκηνικό της τρομοκρατίας!!!
Το γεγονός της συμπαράστασης των πολιτών στην τρομοκρατική οργάνωση καθώς και ο αλματώδης ρυθμός εξάπλωσης της στους λάτρεις του αυτοκινήτου που τείνει να λάβει διαστάσεις επιδημίας, δημιουργεί μεγάλη ανησυχία και αναστάτωση στις διωκτικές αρχές της χώρας…

Μετά το πέρας της φωτογράφησης, τα μέλη της οργάνωσης αποχαιρετήθηκαν ένας προς ένας με τον γνωστό μαφιόζικο τρόπο, δηλαδή με αγκαλιές και συνωμοτικά φιλιά, και έδωσαν ραντεβού για την επόμενη συνάντηση τους.
Κατά την αναχώρηση των μελών της Αθήνας από την πόλη πραγματοποιήθηκε και το τελευταίο τρομοκρατικό χτύπημα, αυτή την φορά σε γνωστό τσουρεκάδικο της Θεσσαλονίκης.
Οι τρομοκράτες με αστραπιαίες κινήσεις εισέβαλαν στο κατάστημα και σε δευτερόλεπτα εξαφάνισαν τα πολύτιμα σοκολατένια τσουρέκια…..
Ο ιδιοκτήτης του καταστήματος αρνήθηκε να υποβάλει μήνυση, καθώς πήδαγε από την χαρά του με τις εισπράξεις που έκανε!!!
Το τρομοκρατικό όμως έργο της οργάνωσης, συνεχίστηκε και στην διαδρομή προς Αθήνα καθώς κατά την διάρκεια του ταξιδιού στρατολογήθηκαν και 10 νέα μέλη που βρέθηκαν στον δρόμο των τρομοκρατών.
Σύμφωνα με δηλώσεις αυτόπτη μάρτυρα, κατά την επιστροφή των τρομοκρατών, αυτοκίνητο Audi A3 sportback χρώματος ασημί αγνώστων λοιπών στοιχείων, εγκλωβίστηκε μέσα στο κομβόι των τρομοκρατών και οδηγήθηκε δια της βίας στο κοντινότερο πάρκιν της εθνικής οδού όπου εκεί οι τρομοκράτες του έδωσαν κάρτες και φυλλάδια με τις προκηρύξεις της οργάνωσης.
Ούτε όμως κι αυτός ο ανυποψίαστος πολίτης κατέθεσε μήνυση στις αστυνομικές αρχές…
Δήλωσε μάλιστα ενθουσιασμένος με το ιδεολογικό πλαίσιο της οργάνωσης και έτοιμος να συμμετέχει κι αυτός στις επόμενες εξορμήσεις της!!!

Πριν λίγη ώρα έγινε γνωστό από την αστυνομία και το κωδικό όνομα της επιχείρησης των τρομοκρατών στην Θεσσαλονίκη. Το όνομα της επιχείρησης σύμφωνα με τις πληροφορίες ήταν: «ΚΩΔΙΚΟΣ ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ»
Από την αστυνομία καταζητούνται τα μέλη της τρομοκρατικής οργάνωσης με τα κωδικά ονόματα: Α3 ή πρόεδρος ή Πόντιος, Α3 s-line ή λόγιος, NSS ή μπαμπάς, Αudi 7 ή Γιωρίκας ή τσαγάκιας, Polo G7 ή λαδόκολλας, Vatraxos ή βρεκεκέξ κουάξ κουάξ, Soulis ή Τόλης ή τρελό ποτήρι, Tryfon 2l ή βρομόγκαζος, dpolal ή ο ψηλός με το μούσι, eltzel 8779 ή Ζορό ή μασκοφόρος ή ο άντρας της φίρμας, eyzhn ή συμπέθερος, sxbcl ή κτηνίατρος ή οδοντίατρος ή σουξουμπούσογλου, Lampros ή Λαμπρούκος ή γαμπρός, Trap ή ναύτης ή ψηλός, Tasos audi ή Fast and furious, Art ή καλλιτέχνης, Dejavu ή Erlik ή κουμπάρος του eyzhn, Gogas ή δύλιτρος, ή τουρμπάτος, Α4aqua ή τσαφτσούφης, ή φονέας των SLK, mga4 ή καραβανάς, Dialgr8 ή κοπέλι ή σύντεκνος, ICE ή μελλοντικός χαζομπαμπάς ή συμπέθερος του eyzhn, καθώς και πολλοί άλλοι τρομοκράτες, άγνωστοι ακόμα στις διωκτικές αρχές….

Οι τρομοκράτες είναι επικηρυγμένοι από την αστυνομία. Όποιος έχει περισσότερες πληροφορίες γι αυτούς, να επικοινωνήσει επειγόντως με την γνωστή διεύθυνση www.audi-club.gr
Προσοχή-προσοχή: Είναι αδίστακτοι και άκρως επικίνδυνοι!!!
Κινδυνεύετε άμεσα να σας μυήσουν στην…..ΥΠΕΡΟΧΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ AUDI CLUB!!!

smiley_aadc.gif smiley_aadc.gif smiley_aadc.gif

Edited by ICE, 31 October 2006 - 02:02 PM.

#24 sxbcl

sxbcl
  • Members
  • 1374 Απαντήσεις
  • Car Type:A5

Posted 31 October 2006 - 01:02 PM

LolLolLolLol.gif LolLolLolLol.gif LolLolLolLol.gif

#25 PoloG7

PoloG7
  • Members
  • 20 Απαντήσεις
  • Car Type:Q7

Posted 31 October 2006 - 01:04 PM

Θα ηθελα να ευχαριστησω τα παιδια της Θεσσαλονικης για την υποδοχη που μας κανανε.Οταν φτασαμε εκανε πολυ κρυο, αλλα η υποδοχη ηταν τοσο θερμη που στο τελος ζεσταθηκαμε.Μετα απο 6 χρονια ξαναπηγα στην ομορφη Θεσσαλονικη δεν θα εχανα με τιποτα αυτη την ευκαιρια.Περασα καταπληκτικα, η οργανωση ηταν αψογη, και το ξενοδοχειο που μεναμε ηταν φοβερο.Το μονο που θα ηθελα να πω ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για της καταπληκτικες στιγμες που περασα. Cool!!!.gif Cool!!!.gif Cool!!!.gif Y.Γ Ο ΕΚΟΛΑΠΤΟΜΕΝΟΣ AUDAKIAS.

Edited by PoloG7, 31 October 2006 - 06:01 PM.

#26 LampRos

LampRos

Member

• Members
  • 327 Απαντήσεις

Posted 31 October 2006 - 01:18 PM

Βασίλη... εδωσες ρεστα για μια ακομη φορά!!! Καταπληκτικός!

#27 tryfon_2l

tryfon_2l
  • Admin
  • 597 Απαντήσεις

Posted 31 October 2006 - 01:34 PM

Ο Τομπολος ξαναχτύπησε 3n.gif

#28 A3

A3

• Admin
  • 1696 Απαντήσεις

Posted 31 October 2006 - 01:43 PM

Γεια σου ρε Billi Τόμπολε.

#29 ICE

ICE
  • Members
  • 1350 Απαντήσεις
  • Interests:Αυτοκινητα<br />Αεροπλανα

Posted 31 October 2006 - 02:36 PM

QUOTE (A3 @ Oct 31 2006, 13:43 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Γεια σου ρε Billi Τόμπολε.

Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο, Θέλουμε Βίντεο!!!!!!

#30 gna4

gna4
  • Members
  • 89 Απαντήσεις
  • Interests:music,sports, my audi

Posted 31 October 2006 - 02:43 PM

ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΙΔΕΣ!!!! alien7.gif

ΤΩΡΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ!!! viannen_02.gif

Βασιλη τα ρεστα μ να φυγω!

ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΝΤΗΞΩ ΟΛΑ Κ ΘΑ ΦΥΓΩ 28_1_11.gif

0 user(s) are reading this topic