Jump to content

Φωτογραφία

Πώώώώώώς τα περάσαμε;;;;;;

• Please log in to reply
32 replies to this topic

#1 VaTRaXoΣ

VaTRaXoΣ
  • Members
  • 2916 Απαντήσεις
  • Car Type:A3

Posted 28 October 2007 - 05:03 PM

Όλα τα καλά κάποτε τελειώνουν. Έτσι δυστυχώς τελείωσε και η όμορφη εκδρομή των φίλων μας απο την Αθήνα και τη Λάρισα! Επειδή όμως πάντα οι αναμνήσεις μένουν, τί θα λέγατε να τις γράψουμε εδώ;; Τί θα λέγατε να σχολιάσουμε το πως περάσαμε όλοι μαζί αυτό το 3ήμερο που μας πέρασε;;;;; Εγώ θα μιλήσω αργότερα.... Εσείς τί έχετε να πείτε;;;;;

Edited by VaTRaXoΣ, 28 October 2007 - 05:06 PM.

#2 TTMESOGIA

TTMESOGIA
  • Members
  • 1527 Απαντήσεις
  • Car Type:A5

Posted 28 October 2007 - 09:31 PM

΄Πολύ επίκαιρο το τόπικ αυτό φίλε Αστεριε!

Πώς να τα περάσαμε? Δε με λές παλαβός είσαι? Ηταν αψογα, ομορφα, πρωτοτυπα.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ

Τι να πρωτοπώ? Για την υπόδοχή με τα ποντιακά εδέσματα και την ζωντανή μουσική και τον χορό?

Για την συγκίνηση που βλέπαμε φίλους παλιούς και αγαπημένους? Ποιοί ήταν αυτοί που με σήκωσαν στην αγκαλιά τους wink.gif

Τι να πώ για τους νέους φίλους που γνώρισα από κοντά και ενιωσα σαν να τους ξέρω χρόνια?

Τι να πώ για τον ¨mesogia¨του βορρά (σε light έκδοση βέβαια laugh.gif ) Ανέστη!

Για την συγκίνηση όσο πλησίαζε το τέλος της εκδρομής? Για την θαυμάσια επιλογή στα μέρη που πήγαμε και στην οργάνωση?

Τι να πώ για το cruise με τον Κώστα και τον Κώστα wink.gif wink.gif wink.gif

Να θυμηθώ ότι παρότι ξεκίνησα απευθείας από την δουλειά και κάναμε τόσα χιλιόμετρα δεν πήγαμε παρά τα ξημερώματα για ύπνο και αυτό χωρίς να έχουμε κουρασθεί? Το ίδιο και την επομένη βέβαια.

Να σκεφτώ ότι ακόμα και με τα παιδιά από την Αθήνα μας δόθηκε η ευκαιρία να τα πούμε χαλαρά και να έρθουμε ακόμα πιό κοντά μεσα στα πλάισια την εκδρομής αυτής?

Ειμαι πολύ κουρασμένος τώρα αφενός από την σωματική κούραση του ταξιδιου αλλά και αφετέρου κυρίως από την ψυχική στεναχώρια του αποχωρισμού, ίσως μια άλλη στιγμή να πώ και άλλα αλλά τώρα μόνο ένα έχω να σας πώ πέρα από το ευχαριστώ ,

Σας Αγαπώ !!!

Edited by TTMESOGIA, 28 October 2007 - 09:45 PM.

#3 TRAP

TRAP
  • Members
  • 275 Απαντήσεις

Posted 28 October 2007 - 11:17 PM

Οτι και να πουμε πραγματικα ειναι λιγο!!!!Μερικα συναισθηματα δεν περιγραφονται με λεξεις!!!
Σας ευχαριστουμε παρα πολυ τα υπολοιπα αυριο....
Φιλακια πολλα απο TRAP-ANESTHS S4-ΔΗΜΗΤΡΑ-ΘΩΜΑΗ(αδερφη Δημητρας)!!!!!!
Ειμαστε ολοι μαζι παρεα και η συγκινηση ειναι πραγματικα μεγαλη....
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ "ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ"ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ......
...ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΜΟΙΒΑΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smiley_aadc.gif fluretaa.gif fluretaa.gif 1277270enamorado.gif 1277270enamorado.gif 1277270enamorado.gif 1277270enamorado.gif

#4 ICE

ICE
  • Members
  • 1350 Απαντήσεις
  • Interests:Αυτοκινητα<br />Αεροπλανα
  • Car Type:A2

Posted 29 October 2007 - 09:43 AM

QUOTE (TTMESOGIA @ Oct 28 2007, 21:31 PM) <{POST_SNAPBACK}>
΄Πολύ επίκαιρο το τόπικ αυτό φίλε Αστεριε!

Πώς να τα περάσαμε? Δε με λές παλαβός είσαι? Ηταν αψογα, ομορφα, πρωτοτυπα.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ

Τι να πρωτοπώ? Για την υπόδοχή με τα ποντιακά εδέσματα και την ζωντανή μουσική και τον χορό?

Για την συγκίνηση που βλέπαμε φίλους παλιούς και αγαπημένους? Ποιοί ήταν αυτοί που με σήκωσαν στην αγκαλιά τους wink.gif

Ναι, καλημέρα…..Ο Χρήστος Ιακώβου είμαι…..Έμαθα για κάτι νέα ταλέντα της άρσης βαρών, στην Θεσσαλονίκη….Αλήθεια είναι???
ΚΑΤΣΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΑΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Περιμένουμε περισσότερες λεπτομέρειες…. wink.gif

Edited by ICE, 29 October 2007 - 09:44 AM.

#5 TTMESOGIA

TTMESOGIA
  • Members
  • 1527 Απαντήσεις

Posted 29 October 2007 - 09:53 AM

Είσαι άπαιχτος!!!!Κάνε κουμάντο για νέο επεισόδιο του τόμπολου ΓΡΗΓΟΡΑ!

#6 Anestis S4

Anestis S4
  • Members
  • 222 Απαντήσεις
  • Car Type:A3 Cabrio

Posted 29 October 2007 - 10:18 AM

Ειναι στιγμες που καποια συναισθηματα δεν περιγραφονται με λεξεις οσο κ να το προσπαθησεις.

Μια απο αυτες τις στιγμες ειναι κ αυτη!

Απο χθες που ειμασταν με τον Κωστακη(Τραπ) μεχρι σημερα προσπαθουσα να σκεφτω τι θα εγραφα αλλα μου ειναι αδυνατο!!

Με καλυψε πληρος ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ μου TTMESOGIA με μια του απιστευτη εκφραση....Σας αγαπω......

Ειμαι στην ηλικια των 34 χρονων κ θελω να πιστευω οτι εχω αρκετες εμπειριες σε θεματα φιλιας-γνωριμιας η οπως αλλιως μπορουμε να το πουμε......

Κι ομως ειμαι ΛΑΘΟΣ!!....Αυτο που μου συνεβει το τριημερο κ ειμαι σιγουρος οχι μονο σε μενα ηταν απιστευτο κ περα απο καθε προσδοκια!

Δεν μπορω να πιστεψω οτι μπορει καποιος να δεθει τοσο πολυ συναισθηματικα με εναν αριθμο ανθρωπων μεσα σε λιγες μονο ωρες....

Οποιος δεν ηταν εκει θα με πει υπερβολικο...κ οποιος ηταν καταλαβαινει απολυτα τι εννοω.

Οσο κ να προσπαθω μου ειναι δυσκολο να περιγραψω το πως νιωθω αυτη τη στιγμη.

Σας ευχαριστουμε παρα πολυ οσους μας τιμησατε με τη παρουσια σας.

Πρωτη φορα νιωθω τοσο περηφανος που ανηκω σε ενα κλαμπ....η ακομα καλυτερα που ειμαι μελος μιας τετοιας παρεας

Να ειμαστε ολοι καλα κ να προσφερουμε παντα ο ενας στον αλλο τετοιες συγκινησεις.

#7 hcm

hcm
  • Members
  • 1978 Απαντήσεις
  • Interests:Music , Digital Imaging, Electronics , Reading

Posted 29 October 2007 - 10:29 AM

Βλέπω πως τα περάσατε όμορφα και πραγματικά αυτό μου αναπληρώνει έστω και λίγο το αίσθημα στεναχώριας που είχα. Ξέρω πως είναι να συναντάς φίλους που τους έχεις γνωρίσει ηλεκτρονικά αλλά νιώθεις τόσο κοντά τους. Ξέρω επίσης ότι τα αδέρφια μας στον Βορρά έκαναν τα πάντα για να χαρίσουν σε όλους μας υπέροχες στιγμές.

Ξέρω ποιο είναι το συναίσθημα να αποχωρίζεσαι ανθρώπους που αγαπάς. Αυτό όμως ευτυχώς από εδώ μέσα τουλάχιστον επουλώνεται μια που μπορούμε και τα λέμε καθημερινά.

Έχω μια απορία όμως..........

ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΕ??????????????
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

#8 tony366

tony366
  • Members
  • 463 Απαντήσεις

Posted 29 October 2007 - 11:26 AM

εχω αλλαξει το κειμενο 3 φορες μεχρι τωρα!! δεν μου βγαινει!! δεν ξερω πως να ξεκινησω και τι να πρωτοπω!!

παιδια σας υπερευχαριστουμε για ολα!! περασαμε υπεροχα και ολα τα ειχατε οργανωσει αψογα!!

ηταν τιμη μας που βρεθηκαμε στην πολη σας και στην παρεα σας!!

θα επανελθουμε!!

ferdi- αντωνης!

#9 TTMESOGIA

TTMESOGIA
  • Members
  • 1527 Απαντήσεις

Posted 29 October 2007 - 04:02 PM

QUOTE (hcm @ Oct 29 2007, 11:29 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Έχω μια απορία όμως..........
ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΕ??????????????
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Άντε να το πάρει το ποτάμι.

Ο Τόλης με άρωγό στην προσπάθεια του τον Αστέριο΄!!!

Ο Ανέστης και ο Ζαφείρης σκούπιζαν τον ιδρώτα τους και τα υπόλοιπα αρσενικά μέλη από Θεσσαλονίκη προσπαθούσαν να συνεφέρουν την Φανή που λιποθύμησε καθώς νόμιζε πως θα τους γλύστραγα και έτσι δεν θα ξανάβλεπε ζωντανούς τους φίλους της laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

#10 yanni

yanni
  • Members
  • 382 Απαντήσεις

Posted 29 October 2007 - 04:18 PM

QUOTE (tony366 @ Oct 29 2007, 11:26 AM) <{POST_SNAPBACK}>
εχω αλλαξει το κειμενο 3 φορες μεχρι τωρα!! δεν μου βγαινει!! δεν ξερω πως να ξεκινησω και τι να πρωτοπω!!

παιδια σας υπερευχαριστουμε για ολα!! περασαμε υπεροχα και ολα τα ειχατε οργανωσει αψογα!!

ηταν τιμη μας που βρεθηκαμε στην πολη σας και στην παρεα σας!!

θα επανελθουμε!!

ferdi- αντωνης!

Ποσο δικιο εχεις! Ουτε εγω βρισκω μια αρχη να γραψω! Ουτε μεση, ουτε τελος! Μονο μερικες λεξεις!

Φανταστικα! Απιθανα! Τελεια! Καταπληκτικα! Φιλικα! Αδελφικα!

Σας ευχαριστω ολους για τον κοπο, το αγχος, την προσπαθεια, την ζεστασια, την αγκαλια που μας προσφερατε! Μακαρι να μην τελειωνε ποτε!

#11 TTMESOGIA

TTMESOGIA
  • Members
  • 1527 Απαντήσεις

Posted 29 October 2007 - 04:22 PM

Εκτός από τις θαύμάσιες εντυπώσεις που αποκομίσαμε και την επαφή μας με παλαιούς και νέους φίλους πρέπει να προσθέσω και κάτι ακόμα.

Ενα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ στον Τόλη μας που με το άγχος του όπως το είχα ζήσει μέσα από αναρίθμητα τηλέφωνα και οι άοκνες προσπάθειες του μαζί με την συμβολή και τον κόπο και τον υπολοίπων αδελφών μας έκαναν πραγματικότητα την εμπειρία αυτή.

Edited by TTMESOGIA, 29 October 2007 - 04:23 PM.

#12 hcm

hcm
  • Members
  • 1978 Απαντήσεις
  • Interests:Music , Digital Imaging, Electronics , Reading

Posted 29 October 2007 - 04:29 PM

QUOTE (TTMESOGIA @ Oct 29 2007, 16:22 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Εκτός από τις θαύμάσιες εντυπώσεις που αποκομίσαμε και την επαφή μας με παλαιούς και νέους φίλους πρέπει να προσθέσω και κάτι ακόμα.

Ενα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ στον Τόλη μας που με το άγχος του όπως το είχα ζήσει μέσα από αναρίθμητα τηλέφωνα και οι άοκνες προσπάθειες του μαζί με την συμβολή και τον κόπο και τον υπολοίπων αδελφών μας έκαναν πραγματικότητα την εμπειρία αυτή.

Συμφωνώ Α Π Ο Λ Υ Τ Α . Ο Τόλης (SOULIS) ήταν η ψυχή αυτού του Event και πραγματικά έβαλε και την ψυχή του για την διοργάνωση αυτή. Αλλά και ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στον Νίκο μας (A3) που ξόδεψε πολύτιμο χρόνο για να κανονίσει τα της Διαμονής των φιλοξενούμενων και πολλά άλλα........ Cool!!!.gif

Είναι γεγονός ότι τα παιδιά από την Θεσσαλονίκη ξέρουν τι θα πει Φιλοξενία και γλέντι και όταν διοργανώνουν τέτοια Events μας βγάζουν πάντα ασπροπρόσωπους.

ΕΠΙΦΥΛΑΣΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΑΝΤΑΠΟΔΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΘΝΙΚΗ ΜΑΣ ΕΟΡΤΗ ΣΤΙΣ 25 ΜΑΡΤΙΟΥ!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif smiley_aadc.gif

#13 VaTRaXoΣ

VaTRaXoΣ
  • Members
  • 2916 Απαντήσεις

Posted 29 October 2007 - 09:33 PM

Ταρατατζούμ!!!!!!!!!!!!!! Η ώρα που όλοι περιμένατε!!!!!! Οι φωτό απο την εκδρομή σε αποκλειστική παρουσίαση βρίσκονται ΕΔΩ!!!!

Edited by VaTRaXoΣ, 29 October 2007 - 09:34 PM.

#14 aqua a4

aqua a4
  • Members
  • 20 Απαντήσεις

Posted 29 October 2007 - 09:37 PM

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ
Ολα ηταν αψογα απο την υποδοχη μεχρι το τελος. Περασαμε τελεια περιμενουμε να σας το ανταποδωσουμε το γρηγοροτερο.
Φιλω τα αδερφια A3 - SOULIS - ANESTIS S4 - FANI. wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Edited by aqua a4, 29 October 2007 - 09:38 PM.

#15 VaTRaXoΣ

VaTRaXoΣ
  • Members
  • 2916 Απαντήσεις

Posted 29 October 2007 - 09:48 PM

150 Και Σήμερα!!! Πολλές είναι;;;; wink.gif wink.gif wink.gif

#16 tony366

tony366
  • Members
  • 463 Απαντήσεις

Posted 29 October 2007 - 10:06 PM

QUOTE (VaTRaXoΣ @ Oct 29 2007, 21:48 PM) <{POST_SNAPBACK}>
150 Και Σήμερα!!! Πολλές είναι;;;; wink.gif wink.gif wink.gif

ναι πολλες ειναι!!!! να βαζαμε χριστουγεννα και πασχα να το σπασουμε ????? wink.gif

#17 A4 DTM

A4 DTM
  • Members
  • 99 Απαντήσεις

Posted 30 October 2007 - 10:25 AM

Ηταν ολα τελεια ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε ολα τα παιδια.

#18 Anestis S4

Anestis S4
  • Members
  • 222 Απαντήσεις

Posted 30 October 2007 - 11:46 AM

QUOTE (tony366 @ Oct 29 2007, 22:06 PM) <{POST_SNAPBACK}>
ναι πολλες ειναι!!!! να βαζαμε χριστουγεννα και πασχα να το σπασουμε ????? wink.gif

κ νομιζω οτι τα Χριστουγεννα ειναι σε κανα δυο εβδομαδες!!!!!!!!!!!
Μπορουμε να γιορτασουμε κ τη 17η Νεομβρη νομιζω!!!

#19 SOULIS

SOULIS
  • Members
  • 663 Απαντήσεις

Posted 30 October 2007 - 07:05 PM

και εγω με την σειρα μου εχω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στα αδελφια που μας τιμησαν με τον ερχομο τους προσπαθησαμε να οργανοσουμε οσο
γινετε καλυτερα την εκδρομη και πηγαν ολα τελεια!!!!!!!!!!! περασαμε φανταστικα διασκεδασαμε πολυ !
πρεπει να πω ενα μεγαλο μπραβο στα μελη της θεσσαλονικης βοηθησαν στην πραγματοποιηση της εκδρομης ΝΙΚΟ ΦΑΝΙ ΑΝΕΣΤΗ ΑΣΤΕΡΙΟ ΚΩΣΤΑ και τα αλλα παιδια! και ενα μεγαλο ευχαριστω στα μελη που δηλωσαν παρων και ηρθαν με τις οικογενειες τους και τον sxbcl μετα απο ταξιδι 500 χλμ εδωσε κανονικα το παρον!
οτι εγινε εγινε μεσα απο την καρδια μας ! γιατι οι τεσσερις κυκλοι εγιναν ενας και μεσα σε αυτον υπαρχουν πολα πραγματα που σε δενουν ...

θα μπορουσα να γραψω κιαλα αλλα τα κραταω για μενα ... whistling.gif

#20 A3

A3

Υπεύθυνος Βορείου Ελλάδος

• Admin
  • 1696 Απαντήσεις

Posted 30 October 2007 - 08:37 PM

Να πω κι εγώ με τη σειρά μου ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά που παραβρέθηκαν σε αυτή την εκδρομή. Εύχομαι να έμειναν όλοι ευχαριστημένοι γιατί πραγματικά τα παιδιά ίδρωσαν ούτως ώστε να είναι όλα στην εντέλεια.
Λυπήθηκα που δεν ήρθαν τα υπόλοιπα παιδιά λόγω υποχρεώσεων.
Χάρηκα που τα είπα με ανθρώπους που είχα να τους δω πολύ καιρό όπως επίσης και με νέα παιδιά που γνώρισα.
Όλοι γνωρίζεται την ευφράδεια που με διακρίνει wacko.gif wacko.gif blink.gif blink.gif γι'αυτό και σταματάω εδώ.

Για μια ακόμη φορά η Λέσχη μας απέδειξε πόσο δυνατή και ενωμένη είναι.

...και όπως λέω πάντα

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΈΡΧΟΝΤΑΙ

#21 mga4

mga4
  • Members
  • 845 Απαντήσεις

Posted 30 October 2007 - 09:38 PM

Υπέροχα…. Φανταστικά ….. τέλεια…. Δυστυχώς είναι μόνο λέξεις και δεν μπορούν (ή εγω δεν μπορώ) να καλύψω με λέξεις τα συναισθήματα μου…. αυτά που νιώσαμε από ΟΛΟΥΣ τους Φίλους μας στην Θες/νικη είναι αγάπη και ζεστασιά……. Σας ευχαριστώ Όλους σας, ένα – ένα αλλά και συνολικά…..
Να είστε πάντα καλά…..

#22 xaros

xaros
  • Members
  • 438 Απαντήσεις
  • Interests:το αυτοκινητο και το τι μπορει να κανει στο δρομο
  • Car Type:Άλλο

Posted 31 October 2007 - 12:33 AM

μονο λεξεις μπορουν εστω και ελαχιστα να χαρακτηρισουν αυτη τη διοργανωση....ΥΠΕΡΟΧΑ....ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ...ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ......ΦΙΛΟΞΕΝΑ......ΦΙΛΙΚΑ....
και πιστευω να ανταποδοσουμε οσο καλυτερα μπορουμε την επομενη φορα....παιδια σας ευχαριστουμε για ολα ηταν ολα καταπληκτικα.

#23 Panayiotis

Panayiotis
  • Members
  • 137 Απαντήσεις

Posted 31 October 2007 - 12:54 AM

Παιδιά και εγώ με την σειρά μου θα ήθελα να ευχαριστήσω τα παιδιά που δώσαν
όλο τους το είναι για την καλύτερη και πιο ευχάριστη Διαμονή μας.
Σας ευχαριστούμε ήταν όλα άψογα θα σας το ανταποδώσουμε με το καλό όταν μας επισκεφτήτε και εσεις
με την σειρά σας cool.gif
Και όπως είπε ένας φίλος Με το που τελειώνει μια εκδρομή Σχεδιάζουμε την Επόμενη wink.gif

#24 TTMESOGIA

TTMESOGIA
  • Members
  • 1527 Απαντήσεις

Posted 31 October 2007 - 01:02 AM

QUOTE (mga4 @ Oct 30 2007, 22:38 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Υπέροχα…. Φανταστικά ….. τέλεια…. Δυστυχώς είναι μόνο λέξεις και δεν μπορούν (ή εγω δεν μπορώ) να καλύψω με λέξεις τα συναισθήματα μου…. αυτά που νιώσαμε από ΟΛΟΥΣ τους Φίλους μας στην Θες/νικη είναι αγάπη και ζεστασιά……. Σας ευχαριστώ Όλους σας, ένα – ένα αλλά και συνολικά…..
Να είστε πάντα καλά…..

QUOTE (xaros @ Oct 31 2007, 01:33 AM) <{POST_SNAPBACK}>
μονο λεξεις μπορουν εστω και ελαχιστα να χαρακτηρισουν αυτη τη διοργανωση....ΥΠΕΡΟΧΑ....ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ...ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ......ΦΙΛΟΞΕΝΑ......ΦΙΛΙΚΑ....
και πιστευω να ανταποδοσουμε οσο καλυτερα μπορουμε την επομενη φορα....παιδια σας ευχαριστουμε για ολα ηταν ολα καταπληκτικα.

QUOTE (Panayiotis @ Oct 31 2007, 01:54 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Παιδιά και εγώ με την σειρά μου θα ήθελα να ευχαριστήσω τα παιδιά που δώσαν
όλο τους το είναι για την καλύτερη και πιο ευχάριστη Διαμονή μας.
Σας ευχαριστούμε ήταν όλα άψογα θα σας το ανταποδώσουμε με το καλό όταν μας επισκεφτήτε και εσεις
με την σειρά σας cool.gif
Και όπως είπε ένας φίλος Με το που τελειώνει μια εκδρομή Σχεδιάζουμε την Επόμενη wink.gif

+100000000000000000000000000000000000000000000000000

#25 yanni

yanni
  • Members
  • 382 Απαντήσεις

Posted 31 October 2007 - 09:44 AM

QUOTE (Anestis S4 @ Oct 30 2007, 11:46 AM) <{POST_SNAPBACK}>
κ νομιζω οτι τα Χριστουγεννα ειναι σε κανα δυο εβδομαδες!!!!!!!!!!!
Μπορουμε να γιορτασουμε κ τη 17η Νεομβρη νομιζω!!!

Ανεστηηηη! Το Σαββατο ειναι η γιορτη του Ακεψιμα, του Αειθαλα, του Ιωσηφ μαρτυρα!

Δεν κατηφοριζετε ολοι μαζι να το γιορτασουμε?? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

#26 Anestis S4

Anestis S4
  • Members
  • 222 Απαντήσεις

Posted 31 October 2007 - 09:56 AM

QUOTE (yanni @ Oct 31 2007, 09:44 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Ανεστηηηη! Το Σαββατο ειναι η γιορτη του Ακεψιμα, του Αειθαλα, του Ιωσηφ μαρτυρα!

Δεν κατηφοριζετε ολοι μαζι να το γιορτασουμε??

Αμαααααννν....!!!!!!!! O___O.gif O___O.gif
Αυριο ειναι Κοσμα Κ Δαμιανου Αναργυρων......
Το ξεχασα!!
Μαζευτητε να φευγουμε απογευματακι να προλαβουμε!!!! tongue.gif tongue.gif Cool!!!.gif Cool!!!.gif
Δε παμε καλα ρεεεεεεεεεεεεεε

#27 sxbcl

sxbcl
  • Members
  • 1374 Απαντήσεις

Posted 31 October 2007 - 10:10 AM

QUOTE (Anestis S4 @ Oct 31 2007, 09:56 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Αμαααααννν....!!!!!!!! O___O.gif
Αυριο ειναι Κοσμα Κ Δαμιανου Αναργυρων......
Το ξεχασα!!
Μαζευτητε να φευγουμε απογευματακι να προλαβουμε!!!! tongue.gif tongue.gif Cool!!!.gif Cool!!!.gif
Δε παμε καλα ρεεεεεεεεεεεεεε

Μεγάλη η χάρη τους....Βοήθειά μας....Νομίζω είναι πολυούχοι της πλατείας Κολωνακίου....πρέπει να πάμε να κοινωνήσουμε εκεί!!! laugh.gif

Για να μην με ξανακράξει ο Ανέστης να ευχαριστήσω κι εγώ τα παιδιά από την Αθήνα που ήρθαν και για τις όμορφες στιγμές που μας χάρισαν.
Αν και έχασα μια μέρα από την εκδρομή και ήμουν λίγο πιεσμένος την Κυριακή,χάρηκα πάρα πολύ που ξαναείδα όλα τα παιδιά και λυπήθηκα που δεν ήταν δυνατόν να δω και τους υπόλοιπους. Δεν έχω παράπονο,προσωπικά,βέβαια καθώς πολύ συχνά είμαι στην Αθήνα και έχω τη δυνατότητα να τους συναντώ.

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά από Θεσσαλονίκη που έτρεξαν,δεν κοιμήθηκαν ολόκληρο Σαββατοκύριακο και αγχώθηκαν για την επιτυχία αυτής της εκδρομής και ειδικά στον μάστρο-Τόλη που ήταν σκασμένος καθώς είναι συνηθισμένος να κάνει μπάνιο 34 φορές την ημέρα και όταν δεν πρόλαβε να κάνει 1 μέρα τρελάθηκε!!! alien7.gif alien7.gif

Μέχρι την επόμενη φορά παιδιά!!! wink.gif wink.gif

#28 Fani

Fani
  • Members
  • 336 Απαντήσεις

Posted 31 October 2007 - 06:19 PM

Με την σειρά μου κ εγώ αν και καθυστερημένα να ευχαριστήσω πάρα πολύ όλους όσους ήρθαν και
χαίρομαι που περάσατε καλά!!
Ολα τα παραπάνω είναι μια πάρα πολύ μεγάλη ανακούφιση για όλους μας...προσπαθήσαμε να κάνουμε το καλύτερο και
χαιρόμαστε ιδιαίτερα που φύγατε ικανοποιημένοι!
Επίσης ενα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους τους διοργανωτές αυτης της εκδρομής που μου δώσαν την ευκαιρία να βοηθήσω και να προσφέρω όσο μπορούσα!
Θα συμφωνήσω με όλους τους προλαλήσαντες στο οτι κάποια συναισθήματα απλά δεν μπορούν να εκφραστούν με λόγια!
Ευχομαι να μας έχει όλους καλά ο θεός και να είμαστε όλοι μαζί ξανά στις 25 Μαρτίου που θα κατηφορίσουμε εμείς για να συναντήσουμε τους
πολυαγαπημένους μας φίλους!!

#29 A3

A3

Υπεύθυνος Βορείου Ελλάδος

• Admin
  • 1696 Απαντήσεις

Posted 31 October 2007 - 11:43 PM

Εδώ μπορείτε να δείτε φωτογραφίες από την εκδρομή που παρέλαβα σήμερα.

#30 zaf.z

zaf.z
  • Members
  • 694 Απαντήσεις

Posted 01 November 2007 - 12:21 PM

Τι να πω βρε παιδια....απλα καποια συναισθηματα δεν μπορουν να βγουνε προς τα εξω και ειδικα απο τις σελιδες ενος φορουμ.....

Οταν συναντιεσαι με ατομα τα οποια βλεπεις για πρωτη φορα στην ζωη σου και πεφτουνε αγκαλιες και φιλια σαν να υπαρχει γνωριμια χρονων.......καταλαβαινετε τι θελω να πω.

Αν και ημουνα στα Μαλγαρα την Παρασκευη το βραδυ και στο φαγητο το Σαββατο το μεσημερι .....λυπηθηκα πραγματικα που δεν μπορεσα να ειμαι στον καφε του Σαββατου επειδη δουλευα-στην βραδυνη εξοδο (τα πιτσιρικια.....)και την Κυριακη το πρωι φυσικα που ο γιος μου ειχε παρελαση με το σχολειο......

Και ομως αυτα τα λιγα λεπτα που εμεινα μαζι σας ενα εχω να πω

ΕΙΣΤΕ ΦΟΒΕΡΑ ΑΤΟΜΑ ΟΛΟΙ

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users