Jump to content

Φωτογραφία

Εντυπώσεις από την Παννελλήνια εκδρομή στα Ιωάννινα

• Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 vasstef

vasstef
  • Members
  • 53 Απαντήσεις
  • Car Type:A3 Cabrio

Posted 28 February 2010 - 07:02 PM

Παιδιά κατ' αρχήν ευχαριστούμε πολύ (οικογενειακώς) για την τόσο φιλίκή και θερμή υποδοχή που τύχαμε. Περάσαμε πολύ καλά, έστω για το 2ωρο που καθίσαμε. Ευτυχώς η μικρή μου ήταν ήσυχη σε όλη τη διαδρομή, (μας βγήκε το ωράριο) πράγμα που μας έδωσε κουράγιο και μας έβαλε σε σκέψεις (θετικές):hmsign.sml: και για άλλες εξορμήσεις. Και πάλι ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όόόόόόόόόόόόόόόόόόόόόόόόόόόόλη την παρέα. :thanks:
έχετε πολλά χαιρετίσματα από την Αριάδνη :1277270enamorado:

Υ.Γ. τόσα "ό" όσοι και συμμετέχοντες ;) :smiley_aadc:

#2 alexisp

alexisp

Υπεύθυνος Δυτική Μακεδονίας και Ηπείρου

• Moderators
  • 1506 Απαντήσεις
  • Interests:Μηχανοκίνητος Αθλητισμός, Σκι, Tennis
  • Car Type:A8

Posted 28 February 2010 - 08:01 PM

Βασίλη χαρήκαμε πολύ μου σε είδαμε και από κοντά! Πάντα καλότυχη η μικρή ;)

Εντυπώσεις πολύ σύντομα...

Edited by alexisp, 28 February 2010 - 08:05 PM.

#3 A3

A3

Υπεύθυνος Βορείου Ελλάδος

• Admin
  • 1696 Απαντήσεις
  • Car Type:A3

Posted 01 March 2010 - 10:41 AM

Καλημέρα παιδιά.
Τις φωτογραφίες από την εκδρομή μπορείτε να σηκώσετε εδώ.
Τα σχόλια μου για την εκδρομή το απόγευμα. :875diablo2:

#4 Yellow Devil S3

Yellow Devil S3
  • Moderators
  • 250 Απαντήσεις
  • Car Type:S3

Posted 01 March 2010 - 10:54 AM

Καλημέρα σε όλοι την παρέα του Audi-club .Θα ήθελα να ευχηθώ καταρχήν καλό μήνα και καλή άνοιξη.

Για άλλη μια φορά επιβεβαιώθηκε ότι το Audi-club μαζεύει πολύ λαό και καλό λαό. :28_1_11:
Πρώτα από όλους πρέπει να πω ένα μεγάλο μπράβο στον alexisp (Αλέξης) για την προσπάθεια του
που έφερε εις πέρας την αποστολή του για την διοργάνωση της πανελλήνιας εκδρομής στα Ιωάννινα. :director.sml:

Ένα ευχαριστώ και στα παιδιά που κατάφεραν να παραβρεθούν στη εκδρομή και βάλανε και το χεράκι τους για να περάσει όλοι η παρέα καλά ,γιατί άλλοι ήρθανε από πολύ μακριά (για τα παιδιά από Αθήνα,
Λαμία και Θεσσαλονίκη )και άλλοι μέσα από τα Ιωάννινα .
Αποδείξαμε ότι με λίγο κέφι και καλή διάθεση μπορούν να γίνουν πολλά .

Τα Ιωάννινα είναι φανταστικά και έχουν καλό κόσμο. :1277270enamorado:

Η δική μου χαρά ήτανε μεγάλη διότι γνώρισα και καινούρια μέλη από τη λέσχη και μπορώ να πω ότι
είναι από τις φορές και τις στιγμές που θα μου μείνουν αξέχαστες. :LolLolLolLol:

Παιδιά μπράβο μας και να κανονίσουμε σύντομα την επόμενη συνάντηση που από ότι φάνηκε μπορεί
και γίνεται να πραγματοποιηθεί .

Δε θα περιγράψω περισσότερα μιας και οι εικόνες που ακολουθούν μιλάνε από μόνες τους.
Σας παραθέτω και μερικές φωτογραφίες από την εκδρομή .
Σύντομα θα δημιουργηθεί και το ανάλογο άλμπουμ.

Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Edited by Yellow Devil S3, 01 March 2010 - 10:56 AM.

#5 Mikeone

Mikeone
  • Members
  • 21 Απαντήσεις

Posted 01 March 2010 - 03:20 PM

σας ζηλεύω (με την καλή πάντα έννοια), αλλά που θα πάει...την επόμενη φορά πιστεύω να είμαι πιο τυχερός και να μην μπουν υποχρεώσεις στη μέση :(
Μπράβο παιδιά, φαίνεται πως περάσατε υπέροχα :D

#6 alexisp

alexisp

• Moderators
  • 1506 Απαντήσεις

Posted 01 March 2010 - 05:26 PM

Περιμένω τις εντυπώσεις σας.. θα ακολουθήσει μακροσκελές post με πλήρη περιγραφή.... χαχαχα

#7 johnny_pre

johnny_pre
  • Members
  • 5 Απαντήσεις

Posted 01 March 2010 - 10:56 PM

Παιδιά, καλησπέρα και καλό μήνα...
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το πραγματικά υπέροχο Σαββατοκύριακο μας στα Ιωάννινα. Από ποιον να ξεκινήσω να ευχαριστήσω και που να τελειώσω...
Απλά ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους σας για την παρέα, παρότι NEW members of club,νιώσαμε αρκετά άνετα, ασχέτως αν φαινόμασταν λίγο μαζεμένοι.
Πολύ καλή διοργάνωση, η διαμονή απίστευτη, το κατσικάκι άπαικτο, η μπύρα άφθονη ....και φυσικά οι τέσσερις κύκλοι ατελείωτοι.
Πιστεύω να ξανα- συναντηθούμε λίαν συντόμως....
Ευχαριστούμε....

#8 alexisp

alexisp

• Moderators
  • 1506 Απαντήσεις

Posted 02 March 2010 - 01:09 AM

Παρασκευή μεσημέρι κατά τις 2 χτυπάει το τηλέφωνο "Έλα Alex, φτάνω όπου νά'ναι, πάμε να ρίξουμε ένα νεράκι στα αυτοκίνητα;" "Έλα από εδώ, κι εγώ το γυαλίζω για τη συνάντηση". Μέσα σε 10 λεπτά εγώ και ο Teo (teo20net) συναντηθήκαμε για καθάρισμα στα ΤΤδια μας! Μετά από μία ωρίτσα και πάλι τηλέφωνο! "Έλα Alex, φτάνουμε", ο Νίκος (Α3) η Σιμόνα (Simona) o Δημήτρης (Yellow Devil S3) και η Ζωή (σύζηγος του Δημήτρη) έφτασαν μετά από 20 λεπτά! Το group είχε ήδη αρχίσει να σχηματίζεται!!! Μετά από μία ωρίτσα, έφτασε και ο Κοσμάς (ttdakias)! Τα παιδιά από Λαμία είχαν ήδη φτάσει, από το απογευματάκι, οπότε ενσωματώθηκαν κι αυτοί στην παρέα μας - Σπύρος, Γιάννης (johnny_pre), Χριστοφορος (Xristoforos S5). Το train γρήγορα συγκροτήθηκε και φύγαμε για έναν πρώτο καφέ! Το μαγαζί πάνω κάτω γνωστό, το Polis Cafe, γέμισε από τα Audi του Club και η παρέα πλέον εμπλουτίστηκε από τον Νίκο (mousakac S3) κι έναν φίλο του (Βαγγέλης αν θυμάμαι καλά - συγχώρεσέ με Νίκο αλλά γνώρισα πολλούς την ίδια μέρα :LolLolLolLol:), τον Αντρέα (ANTREAS TT), τον Ναπολέων (nap), Τον Κώστα (Kostas A4) με τη σύζηγο και τον γιό του, τον Γιώργο (geokaps) και τον Θανάση με τη γυναίκα του! Το κλίμα άριστο και τα πειράγματα έδιναν και έπερναν!

Συνολικά, 22 άτομα (αν ξεχνάω κάποιον ζητώ συγνώμη) και το κέφι έχει ανάψει! Βραδάκι πλέον, τσιμπάμε κάτι στα γρήγορα και επιστρέφουμε στο ξενοδοχείο. Εκεί, το lobby του ξενοδοχείου γεμίζει από Audo-φωνές περιμένοντας το άλλο μισό Audi-train από Αθήνα! Κατά τις 2:30 το βράδυ (!) τα παιδιά από Αθήνα φτάνουν! Με χαρά γνωρίζω και όσους ήξερα μόνο μέσω του forum... Έτσι, για εμένα πλέον ο Audi7 γίνεται ο Γιώργος, ο Sotiris Bakalis γίνεται Σωτήρης, ο t@sos γίνεται Τάσος και o Theo A6 Θοδωρής. Κάπου εδώ να σημειώσω οτι από Αθήνα μαζί με τα παιδιά είχαμε και την Εύη (Σωτήρης) και την Λάουρα (Τάσος) Ένα ποτό γνωριμίας και μερικά σουβλάκια μας φέρνουν πιο κοντά!!! Κάπου εδώ να πω οτι καλαμάκι είναι αυτό που πινουμε καφέ, έτσι Γιώργο;
Η ημέρα τελειώνει λίγο μετά τις 4 και 30!

Μετά από 3 ώρες ύπνου (ακόμη νυστάζω...), έχουμε συγκέντρωση στο ξενοδοχείο μιας και πλέον έχει ξημερώσει Σάββατο. Τα Audi παρατάσσονται για την πορεία μας προς το μουσείο κέρινων ομοιμάτων. Συνολικά περισσότερα από 15 αυτοκίνητα σχημάτισαν μια ουρά από Audi τα οποία φωτογραφήθηκαν με θεαματικά αποτελέσματα! Επισκέπτες του μουσείου, περαστικοί και ένα σχολείο το οποίο έτυχε να επισκέπτεται το μουσείο εκείνη την ώρα, έμειναν όλοι τους με το στόμα ανοιχτό μπροστά στο θέαμα αυτό!!! :1277270enamorado:

Μια βόλτα στο εκπληκτικό και ολοζώντανο μουσείο μας θύμισε ένα μέρος της ιστορίας μας αλλά με κάποιον τρόπο έπρεπε να γεμίζει και το στομάχι μας! Έτσι λοιπόν, τελιώνοντας από το μουσείο, το Audi-train σχηματίστηκε με προορισμό την ταβέρνα που είχαμε κλείσει. Εκεί οι συμμετοχές ήταν περισσότερες από 40!!! Συναντήσαμε τον Βασίλη (vasstef) με τη σύζηγό του (Κάτια) και την μόλις ενός έτους κόρη του (Αριάδνη). Στο train ενσωματώθηκε πέρα από τον Βασίλη και ο Χρήστος (Xristos Ioannina). Στο γεύμα, όπου απολαύσαμε παραδοσιακό αρνάκι γάστρας είμασταν μια μεγάαααααλη παρέα! Όλα αυτά μέχρι να έρθει το φαγητό :whistling:. Από εκεί και πέρα τα πιρούνια πήρανε φωτιά και οι φωνές λιγόστεψαν :alien7:!!! Τέλειο το φαγητό και μετά το τέλος του είχαμε και γλυκό! Αμ πως; Δεν θα κόβαμε την βασιλόπιτα;;; Ξεκινάμε λοιπόν την "Κοπή Της Πίτας" γνωστή και ως "Κοπή Τη Πίτα" όπου κληρώσαμε δύο προγράμματα - ευγενική χορηγία της PsChiptuning και ένα set πεταλιέρες, προσφορά που δόθηκε σε μέλος του Club για να μας την δημοσιοποιήσει. Ο Νίκος και ο Γιώργος ανέλαβαν να σηκώσουν τα μανίκια και να εξασκήσουν τα μαθηματικά τους βρίσκοντας τον καταλληλότερο τρόπο να κόψουν την πίτα έτσι ώστε να μας βγουν τα κομμάτια :lol:. Του χρόνου θα πάρω μια βασιλόπιτα μόνος μου μπας και κερδίσω κι εγώ ποτέ το φλουρί!!!!

Η κλήρωσε έβγαλε δύο ονόματα! Ζωή (σύζηγος Δημήτρη - Yellow Devil S3) και Χριστόφορος (Xristoforos S5). Συγχαρητήρια στα παιδιά που που έτυχαν τα δύο φλουριά που είχαμε στην πίτα! Έλα όμως που ο Δημήτρης έχει πρόγραμμα στο κίτρινο δαιμονισμένο S3 του.... :woot: Τι κάναμε; Ξαναβάλαμε το πρόγραμμα σε κλήρο! Μαντέψτε ποιος κέρδισε.... Ο Δημήτρης!!!!! :LolLolLolLol: Όπως καταλαβαίνεται, το πρόγραμμα ξανακληρώθηκε και ψάχναμε μετά μανίας να δούμε ποιος θα είναι ο τρίτος τυχερός. Την κλήρωση φυσικά ανέλαβε η μικρή Αριάδνη, έτσι για να δώσουμε μια νότα αγνότητας στην κλήρωση :thumbsup:! Η Αριάδνη λοιπόν, ανάμεσα στα 32 χαρτάκια ΤΡΑΒΗΞΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ!!! Το πρόγραμμα λοιπόν πήγε στο νεότερο πλέον μέλος της παρέας μας - γιατί από την στιγμή που βρίσκεται κάποιος στην παρέα μας θεωρείται αυτόματα και μέλος. Μπορούμε με βεβαιότητα πλέον να λέμε οτι είναι καρμικό τα δώρα της κοπής να πηγαίνουν ένα στο νεαρότερο μέλος και ένα στο εκάστοτε Α5 της παρέας!! (όπως ακριβώς και πέρσι!)

Τέλος από το φαγητό και στη συνέχεια το πρόγραμμα έλεγε ξεκούραση. Την ώρα της ξεκούρασης κάναμε και μια μικρή παρουσίαση της λειτουργείας του forum και συζητήσαμε με τα μέλη στον χώρο του ξενοδοχείου.

To ρολόι κάποια στιγμή έδειξε 9 και όλοι μας μαζευτήκαμε να παρακολουθήσουμε το δώρο έκπληξη του Νίκου (Α3) - ένα βιντεάκι με την ιστορία 5 ετών της λέσχης! Στιγμές 5 ετών δεν μπορούν να περιγραφούν ούτε καν σε 10 χρόνια, αλλά ο στόχος ήταν άλλος... Να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι καινούριοι! Έπειτα, αναχώρηση για μπυραρία στο κέντρο της πόλης. Εκεί ο κόσμος έδεινε κι έπερνε... Συνολικά πέρασαν από το τραπέζι μας πέρα από τους προαναφερθέντες και ο Κώστας με την Αλίκη (A4 Allroad Quattro) και η φίλη Λουκία. Επίσης είχαμε στην παρέα μας και τον φίλο του Κώστα - Γιώργο με τη σύζηγό του και οι ιδιοκτήτες του ξενοδοχείου - κάτοχοι Audi - Μαρία και Ελένη.

Η βραδιά ήταν μεγάλη... Εγώ προσωπικά κοιμήθηκα μετά τις 5κ30 (Ωχ... πάλι μόνο 3-4 ώρε ύπνου)

Τελευταία ημέρα η Κυριακή. Εκεί πιστεύω οτι έγινε κάτι το ιδιαίτερο! Καταφέραμε να πάρουμε άδεια από τη Δημοτική αρχή, και την Αστυνομία για να φωτογραφηθούμε στην κεντρική πλατεία του μώλου!!! Οι Γιαννιώτες, μας κοίταζαν στο διάβα μας και μας μας θαύμασαν μόλις τοποθετήσαμε τα αυτοκίνητά μας στη πλατεία. Μας κοιτούσαν και φωτογραφίζονταν μαζί μας, δίπλα στα αυτοκίνητά μας! Είναι ένα συναίσθημα που αν δεν το ζήσεις δεν είναι τίποτα παραπάνω από μερικές λέξεις γραμμένες από ένα πληκτρολόγιο... Αν το ζήσεις, είναι στιγμές, ώρες-λεπτά ίσως και δευτερόλεπτα που θα θυμάσαι σε όλη σου τη ζωή... Έπειτα από όλο αυτό το σκηνικό, αναχωρήσαμε για το νησάκι. Ώρα για souvenir και επίσκεψη στα αξιοθέατατου νησιού. Το σπίτι του Αλί Πασά και η ξενάγηση μας θύμησαν στιγμές της ιστορίας μας. Μετά από τόσο περπάτημα όμως, το στομάχι έπρεπε να γεμίσει... Τι καλύτερο από ένα γεύμα στην περιοχή του μώλου των Ιωαννίνων;

Το απογευματάκι έφτανε και το τέλος της εκδρομής ερχόταν... Ψωνίσαμε τα "απαραίτητα" γλυκά και πήραμε τον δρόμο της επιστροφής. Για την ακρίβεια, εσείς γυρίσατε, εγώ έμεινα - μιας και φοιτητής στα Ιωάννινα :whistling:

Σε γενικές γραμμές, ήταν ότι καλύτερο μπορούσαμε να κάνουμε. Όλα ήρθαν λίγο καλύτερα απ'ότι τα είχαμε σχεδιάσει! Ανυπομονώ να έρθει η επόμενη συνάντησή μας!

Περιμένουμε να ξαναενώσουμε τους κύκλους μας και γιατί όχι, ας είναι μια χρονιά που οι κύκλοι μας θα ενωθούν περισσότερες από μία φορές σε ένα έτος!!!

Να είστε όλοι καλά! Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα και ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα!

Edited by alexisp, 02 March 2010 - 03:24 AM.

#9 alexisp

alexisp

• Moderators
  • 1506 Απαντήσεις

Posted 02 March 2010 - 01:11 AM

Πωπω... το έγραψα το ΤΕΡΑΣ :D :D :D !!!!

#10 vasstef

vasstef
  • Members
  • 53 Απαντήσεις

Posted 02 March 2010 - 09:03 AM

Μπορώ να πω πως έκανες μια λεπτομερή περιγραφή της εκδρομής. Τόσο λεπτομερή που θα ήθελα να ήμουν στην παρέα σας από την αρχή. Ίσως την επόμενη φορά. Δυστηχώς έλειπε το δικό μου από όλες τις φωτο αλλά δεν πειράζει, έχουμε μπορστά μας και άλλα event, στα οποία ευελπιστώ να είμαι παρών για περισσότερη ώρα-μέρα αυτή τη φορά ;)
Όσο για τη διοργάνωση από τα όσα διαβάζω, πιστεύω πως ήταν πολύ καλή και ΜΠΡΑΒΟ σε όλους τους συντελεστές της. :thumbsup:
Τώρα για τις μπύρες; θα έχω τζακ-ποτ την επόμενη!!! :alien7:

#11 Yellow Devil S3

Yellow Devil S3
  • Moderators
  • 250 Απαντήσεις

Posted 02 March 2010 - 01:38 PM

Πωπω... το έγραψα το ΤΕΡΑΣ :D :D :D !!!!

Μπραβο σου Αλεξη ,χαρα στο κουραγιο σου.
Ποιο καλυτερη περιγραφη δεν μπορουσε να γινει. :1922lentes_ohhh:

Και για την επομενη φορα μια απο τα ιδια και καλυτερα. :LolLolLolLol:

#12 AUDI7

AUDI7

Υπεύθυνος Αττικής

• Admin
  • 5590 Απαντήσεις
  • Car Type:A3

Posted 02 March 2010 - 05:29 PM

Μετά από αυτήν την περιγραφή του φίλου μας Αλέξη ( ρε των Αλεξηηηηηηηηηηηηηηη) :D :D δεν εχω να συμπληρωσω κατι το διαφορετικο. Οι εικόνες που έχουν ανέβει μιλάνε απο μόνες τους. Κάθε εικόνα χίλιες λέξεις.

Το πρόγραμμα γέμισε όλες της ώρες ευχάριστα και πιστεύω όσα μέλη ακολούθησαν δεν έχουν κανένα παράπονο. Ελπίζουμε την επόμενη φορά όσα μέλη δεν μπόρεσαν να παραβρεθούν να μας τιμήσουν τότε με την παρουσία τους. Συγχαρητήρια στο Αλέξη για την τοπική οργάνωση της εκδρομής που ήταν απίστευτη. Να ευχαριστήσουμε επίσης των Κώστα ο οποίος μεσολάβησε για τον κλείσιμο της πλατείας με περιπολικά, έτσι ώστε να διευκολύνει την φωτογράφηση που ακολούθησε στην κεντρική πλατεία. Χάρηκα πολύ που ξαναείδα παλιά μέλη και μου δόθηκε ταυτόχρονα να γνωρίσω και τα νέα.

Να ευχαριστήσω προσωπικά παλιά και νέα μέλη που παραβρέθηκαν στην φετινή μας κοπή πίτας και ελπίζω όσο πέρασα εγώ υπέροχα να περάσατε και εσείς.
:smiley_aadc: Στο επανηδειν παιδιά :smiley_aadc:

#13 kostas a4

kostas a4
  • Members
  • 28 Απαντήσεις

Posted 04 March 2010 - 09:54 AM

Μιας και τώρα γύρισα [ ειχα τρεχάματα] να γράψω και εγω τις εντυπώσεις μου .

Ολοι νομίζω , αν και ξενοι φυσιογνωμικά παντα , ήμασταν ολοι μια παρέα .

Και εχουμε και αλλα κοινα εκτος απο τα κυκλακια.......το φαγητό και το ποτο

Αν και ο χρονος λιγος , πιστεύω ολοι να πήρατε μια γευση απο την ομορφη πολη μας και να σας ξαναδούμε , ο Αλςξης αψογος οργανωτής εκανε τα παντα για να περάσουμε καλα ,

Αντε και κανονίστε καμια αλλη εκδρομουλα τωρα για να έρθουν και τα αλλα παιδια που δεν μπόρεσαν σε αυτήν.

Μια επισιμανση , τιε πεταλιερες της προσφερε ο Σπυρος Ασλανιδης που εχει το site heykairia.com
[Σωτηρη σε περνω τηλ....] εχω πάρει αρκετά απο εκει και μου ειπε οτι θα κάνει και ειδικές εκπτώσεις σε εμάς

Και μην ξεχάσω.....η δημοτική αστυνομία πήρε τις πινακιδες σας [να γιατι ήρθα με την βέσπα] και με ρωταει που να τις δώσει ολες μαζι τις κλήσεις για την πλατεία.... ..αλλα αφήστε , θα τις δώσω στον Αλεξη μιας και οργανωτής. Δεν πιστεύω να εχει διαφορετική άποψη κανείς?

Edited by kostas a4, 04 March 2010 - 09:55 AM.

#14 alexisp

alexisp

• Moderators
  • 1506 Απαντήσεις

Posted 04 March 2010 - 10:04 AM

Και μην ξεχάσω.....η δημοτική αστυνομία πήρε τις πινακιδες σας [να γιατι ήρθα με την βέσπα] και με ρωταει που να τις δώσει ολες μαζι τις κλήσεις για την πλατεία.... ..αλλα αφήστε , θα τις δώσω στον Αλεξη μιας και οργανωτής. Δεν πιστεύω να εχει διαφορετική άποψη κανείς?

:viannen_02: :viannen_02: :viannen_02:
Εγκώ ντεν ξέρει τίποτα...

(Αλήθεια, έγινε κάτι τέτοιο;;; )

Edited by alexisp, 04 March 2010 - 10:05 AM.

#15 kostas a4

kostas a4
  • Members
  • 28 Απαντήσεις

Posted 04 March 2010 - 10:08 AM

Εναι δυνατόν να το κανόνισα εγω και να γινόταν????? :smiley_aadq:

#16 alexisp

alexisp

• Moderators
  • 1506 Απαντήσεις

Posted 04 March 2010 - 10:11 AM

Εναι δυνατόν να το κανόνισα εγω και να γινόταν????? :smiley_aadq:

Ετσιιιιιιι, αυτό ήθελα να ακούσω!!!!!! Λέω κι εγώ, ζητάδες ήρθαν, ανακριτικό είχαμε, μας έγραψαν οι δημοτικοί;;;; χαχαχαχαχαχα!!!

Κάπου εδώ να σημειώσω οτι αν δεν είχαμε τον Κώστα, η φωτογράφιση στο μώλο θα ήταν απλά μια ιδέα ;) Νά'σαι καλά Κώστα :smiley_aadc:

#17 johnny_pre

johnny_pre
  • Members
  • 5 Απαντήσεις

Posted 10 March 2010 - 12:50 AM

Πράγματι, παιδιά η φωτογράφιση στον Μώλο ήταν απίστευτη....Τα Ιωάννινα (καθότι πρώτη φορά τα επισκεπτόμουν) έχουν απίστευτη φυσική ομορφιά.
Συγχαρητήρια παιδιά...Ήταν όλα απλά perfect.....

Υ.Σ. Σας περιμένουμε στη Λαμία.....(Κώστα, εσύ χωρίς να φέρεις κατσικάκι στη γάστρα, μην έρθεις......χαχαχαχα)

#18 Yellow Devil S3

Yellow Devil S3
  • Moderators
  • 250 Απαντήσεις

Posted 10 March 2010 - 10:06 AM

[/quote]

Αμα θες εχω και φωτο με τα νουμερα ρε συ να στη δωσω να την αναρτησεις στο δημαρχειο. :) :) :)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users