Jump to content

Φωτογραφία

1η Συνάντηση Μελών Κρήτης

• This topic is locked This topic is locked
19 replies to this topic

#1 A3s-line

A3s-line
  • Members
  • 1401 Απαντήσεις
  • Interests:cars, cars and cars!!!
  • Car Type:A2

Posted 21 July 2006 - 12:28 PM

Αφού λοιπόν το Audi Club δραστηριοποιείται σε αρκετά μέρη της Ελλάδας, ήρθε η ώρα να ανακοινώσουμε την πρώτη συνάντηση των Μελών Κρήτης. Έτσι λοιπόν έχουμε και λέμε :

director.sml.gif Συνάντηση Μελών Κρήτης την Τρίτη 25 Ιουλίου στις 10:30 το βράδυ στην Μαρίνα Ρεθύμνου (στο Ρέθυμνο). Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε με το μέλος AUDI7 (Γιώργος) στο τηλέφωνο 6945140963.

Ευχαριστούμε το μέλος Audi7 για την οργάνωση της συνάντησης.

#2 eyzhn

eyzhn

Member

• Members
  • 479 Απαντήσεις
  • Car Type:S3

Posted 21 July 2006 - 02:04 PM

Για να δούμε τι "κυκλοφορεί" στη Κρήτη!! 875diablo2.gif

#3 AUDI7

AUDI7

Υπεύθυνος Αττικής

• Admin
  • 5590 Απαντήσεις
  • Car Type:A3

Posted 21 July 2006 - 04:32 PM

Παιδια καλησπερα απο την Κρητη. Ειμαι σε ενα INTERNET CAFE εδω στο ρεθυμνο με μια φιλη που ξερει τα κατατοπια εδω. Ναι η πρωτη συναντηση εδω στη Κρητη ειναι οντως γεγονος. Ελπιζω τα κρητικοπουλα και τα κοπελια να παρεβρεθουν την Τριτη. Οσοι πιστοι προσελθετε. AUDI CLUB FOR EVER Cool!!!.gif

#4 Dialgr8

Dialgr8
  • Members
  • 31 Απαντήσεις

Posted 22 July 2006 - 08:00 AM

I will be there !!! Επιτέλους !!!! Ενα όνειρο που γίνετε πραγματικότητα. AUDI CLUB τώρα και στην ΚΡΗΤΗ. Θα τα πούμε απο κοντά !!!!

#5 ICE

ICE
  • Members
  • 1350 Απαντήσεις
  • Interests:Αυτοκινητα<br />Αεροπλανα

Posted 22 July 2006 - 10:08 AM

Έμαθα από τον Γιώργο (AUDI 7) ότι τα αυτοκίνητα Audi σπανίζουν στην Κρήτη…..!!!
Θα πρέπει να αισθάνεστε πολύ ξεχωριστοί λοιπόν, που οδηγείτε Audi!!!
Ελπίζω τα μέλη από την Κρήτη να γίνουν σύντομα περισσότερα!!!
Σε αυτό θα συντελέσετε κι εσείς φίλοι μας Κρητικοί, συστήνοντας το Club σε όσους κατόχους Αudi συναντήσετε καθώς επίσης και με τις επίσημες συναντήσεις και εκδρομές που θα οργανώσετε ….
Κάπως έτσι συνέβη άλλωστε και με τα μέλη μας από την Θεσσαλία…..
Στην αρχή ήταν λιγότερα, μετά περισσότερα και τώρα τελευταία καταφέρνουν να συγκεντρώσουν στις συναντήσεις τους περισσότερα μέλη από όσα η Αθήνα και η Θεσσαλονίκη…..!!!
Παράδειγμα προς μίμηση οι Θεσσαλοί!!!!
Στην πρώτη συνάντηση της Κρήτης θα έχετε την ευκαιρία να γνωρίσετε και δυο από τα βασικότερα μέλη μας από την Αθήνα, τον Audi 7 (Γιώργο) και τον tmargari (Θάνο)…
Αυτοί θα σας εξηγήσουν καλύτερα τον τρόπο λειτουργίας του club και θα σας μεταφέρουν τις εμπειρίες τους από τις δραστηριότητες του….
Είναι πολύ σημαντικό για την Λέσχη μας η επέκταση της στην Κρήτη όπως άλλωστε και σε κάθε πόλη της Ελλάδας…
Το AUDI-CLUB, όπως θα έχετε άλλωστε διαπιστώσει μέσα από αυτό το forum, είναι μια μεγάλη παρέα αποτελούμενη από άτομα με κέφι και διάθεση.
Έχουμε γίνει όλοι πραγματικοί φίλοι μεταξύ μας….
Όπως έχω ξαναπεί, τα αυτοκίνητα μας ήταν μόνο η αφορμή για την δημιουργία αυτής της ιδιαίτερα πετυχημένης παρέας….
Άλλωστε, αυτό το διαπίστωσα και κατά τον γάμο μου πριν λίγες μέρες, όπου τα παιδία του club ανταποκρίθηκαν άμεσα και με ενθουσιασμό στο κάλεσμα μου προσφέροντας μου μια ανεπανάληπτη και συγκινητική εμπειρία που θα θυμάμαι για χρόνια…..

Καλή επιτυχία λοιπόν φίλοι μου στην πρώτη σας συνάντηση, και είμαι σίγουρος πως θα την έχετε!!!!
Ελπίζω κάποια στιγμή να γνωριστούμε και από κοντά….

Φιλιά
Βασίλης

#6 Athanasakis

Athanasakis
  • Members
  • 1 Απαντήσεις

Posted 22 July 2006 - 10:30 AM

Nai nai nai 8a eimai kai ego ekei :DDD

#7 Thomas

Thomas
  • Members
  • 65 Απαντήσεις

Posted 24 July 2006 - 11:14 AM

ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΤΡΟΠΗ ΤΟΥ α4 (ΓΙΑΝΝΗΣ) ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΥΕΛΠΙΣΤΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ.

Υ.Γ ΓΡΑΦΩ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΟΥ α4 ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ Η ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ.
Cool!!!.gif

#8 darkdog

darkdog
  • Members
  • 29 Απαντήσεις
  • Car Type:A4 Cabrio

Posted 24 July 2006 - 06:13 PM

καιρός ητανε να ξεκινησουμε και συναντησεις εδω στο νησι και πιστευω οτι με τον καιρο θα μαζεψουμε αρκετα μελη ωστε να διοργανωνουμε και εδω εκδρομες και αλλα events!!!
Εν αναμονη των εξελιξεων λοιπον!

#9 vag_osh

vag_osh
  • Members
  • 18 Απαντήσεις
  • Car Type:AllRoad

Posted 24 July 2006 - 07:35 PM

κριμα γιατι θα κατεβω και εγω κρητη αλλα μετα το 15αυγουστο!
δεν πειραζει ομως γιατι θα τα πουμε εδω πανω με το καλο απο σεπτεμβριο!!

#10 Dialgr8

Dialgr8
  • Members
  • 31 Απαντήσεις

Posted 28 July 2006 - 08:40 PM

Καλησπέρα σε όλους. Παρακαλώ όσοι ήταν στο meeting της Κρήτης να μου στείλουν οτι photo έχουν για να δουμε ποιές θα βάλουμε στο site.
Στείλτε στο Dialgr8@gmail.com οτι έχετε.

Ευχαριστώ !! Πέρασα Υπέροχα.

#11 eyzhn

eyzhn

Member

• Members
  • 479 Απαντήσεις

Posted 29 July 2006 - 08:41 AM

Πείτε τίποτα και σε εμάς!! Πως περάσατε? Ποιοι μαζευτήκατε? Και οπωσδήποτε ανεβάστε φωτο!!!!!!!

#12 tmargari

tmargari
  • Members
  • 50 Απαντήσεις
  • Interests:Automobility of course, Music, Public Relationships.

Posted 30 July 2006 - 03:25 AM

Χαιρετώ τους φίλους Audakides!
Όπως προανέφεραν και κάποιοι άλλοι φίλοι παραβρέθηκα και εγώ στην 1η συνάντηση Κρήτης μιας και βρίσκόμουν στα Χανιά για διακοπές. Περάσαμε πολύ καλά, τα μέλη της Κρήτης θεωρώ πως είναι πολύ ένθερμα και πως σύντομα θα αρχίσει να διαδίδεται η "Ιδέα".
Εκτός απροόπτου θα ξανακατέβω στις 11 Αυγ. εώς τις 20-21 οπότε ίσως θα μπορούσαμε να οργανώσουμε και τη 2η συνάντηση!
Πολλά μπράβο αξίζουν στον Audi7 για την οργάνωση της συνάντησης!

Απο άυριο θα είμαι Λευκάδα, έχουμε τίποτα προς τα εκεί να οργανώσουμε???

Άντε καλές διακοπές!!!

Θάνος!

#13 darkdog

darkdog
  • Members
  • 29 Απαντήσεις
  • Car Type:A4 Cabrio

Posted 30 July 2006 - 09:50 PM

Καλησπερα και απο εμενα !
Κατ αρχην σαν ενεργο μελος της Κρητης θα ηθελα να ευχαριστησω τα μελη Γιωργο και Θανο απο την Αθηνα για ολα οσα εκαναν σ αυτη την πρωτη μας συναντηση !!!Παιδια ευχαριστουμε παρα πολυ!
Επισης να σας διαβεβαιωσω οτι μονο η αρχη ηταν δυσκολη και απο δω και στο εξης ειμαι σιγουρος οτι θα παμε αριστα!!!!
Ηταν μια πολυ ενδιαφερουσα συναντηση γνωριμιας στην οποια πηραν μερος δυο μελη απο τα Χανια μαζι με την παρεα τους συγχωρεστε με που δεν αναφερω ονοματα αλλα δεν τα εχω συγκρατησει ολα και θα ηταν αδικο να μην πω καποιον .... επισης ηταν ενα γνωστο και μη εξαιρετεο μελος απο Αγιο Νικολαο με την κοπελα του (ποσες και σημερα μεγαλε) ενω το Ηρακλειο εκπροσωπησε ο υποφαινομενος...! Επισης ηταν και στην παρεα ενα καινουριο μελος απο Πειραια (δουλεια του Γιωργου ηταν αυτη) μαζι με την παρεα του.
Η βραδια κυλησε πολυ ωραια με αρκετες φωτογραφιες αρχικα και για καφεδακι και κουβεντουλα γνωριμιας-οργανωσης στη συνεχεια.
Ηταν μια πολυ καλη συναντηση και ευχομαι να ακολουθησουν ακομη καλυτερες!!
Φωτογραφιες θα ανεβουν συντομα και πιστευω αρκετες.
Αυτα προς το παρον απο εμενα και παλι ευχαριστουμε τα μελη απο Αθηνα και εχω να πω και στους 2 οτι θα τα πουμε τον Σεπτεμβρη που κατα πασα πιθανοτητα θα ανεβω!

#14 A3

A3

Υπεύθυνος Βορείου Ελλάδος

• Admin
  • 1696 Απαντήσεις

Posted 31 July 2006 - 08:02 AM

Το άλμπουμ είναι έτοιμο να δεχτεί τις φωτογραφίες από τη συνάντησή σας Εδώ

#15 Dialgr8

Dialgr8
  • Members
  • 31 Απαντήσεις

Posted 31 July 2006 - 05:20 PM

Παιδία sorry για τις BAD Photos αλλά ........... Ελπίζω τα αλλα μέλη που ήταν εκει να ανεβάσουν καλύτερες στο Site !!! Η 1η Συνάντηση παντος ηταν πολυ καλη κατα την γνωμη μου. Απο τοτε μεχρι σημερα εχουν προστεθει και αλλα μελη και πιστευω οτι στην 2η θα ειμαστε αρκετος κοσμος.

Περιμενω παιδια να προτεινετε Ημ/νια για την δευτερη Συνάντηση μεσα στον Αυγουστο.

ΑΚΟΥΩ προτασεις !!!! Ποτε μπορει ο καθενας για να το οργανωσουμε !!

Edited by Dialgr8, 31 July 2006 - 05:32 PM.

#16 eyzhn

eyzhn

Member

• Members
  • 479 Απαντήσεις

Posted 31 July 2006 - 05:52 PM

Επειγόντως θες μαθήματα φωτογραφίας!!! alien7.gif

Υπάρχει ένα Α3 το οποίο μάλλον φοράει φρένα εμπρός πίσω! Ποιός είναι?
Υπήρχε και ΤΤ?
Ο Audi7 μαυρισμένος φαινόταν! Τα έκανε τα μπάνια του!
Ειχατε και γυναίκες στην παρέα!
Ομορφα!

Αντε και στη 2η!!!!

Edited by eyzhn, 31 July 2006 - 08:35 PM.

#17 NIKOS K

NIKOS K
  • Members
  • 13 Απαντήσεις
  • Interests:moto

Posted 31 July 2006 - 08:21 PM

Γεια σας και απο εμενα,να ευχαριστησω και εγω τον Γιωργο και τον Θανο που βοηθησαν να γινει αυτη η συναντηση.Περασαμε πολυ ωραια και ανταλαξαμε αποψεις σχετικα με το forum.Ειμαι σιγουρος οτι στην επομενη συναντηση θα εχουμε πολυ περισσοτερα μελη.

#18 Dialgr8

Dialgr8
  • Members
  • 31 Απαντήσεις

Posted 03 August 2006 - 09:09 AM

QUOTE (eyzhn @ Jul 31 2006, 18:52 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Επειγόντως θες μαθήματα φωτογραφίας!!! alien7.gif

Υπάρχει ένα Α3 το οποίο μάλλον φοράει φρένα εμπρός πίσω! Ποιός είναι?
Υπήρχε και ΤΤ?
Ο Audi7 μαυρισμένος φαινόταν! Τα έκανε τα μπάνια του!
Ειχατε και γυναίκες στην παρέα!
Ομορφα!

Αντε και στη 2η!!!!

1) Αυτο που καλα θα ηταν να φοραγε φρενα ειναι το δικο μου. Ειναι τα μαμα βαμενα κοκκινα ρε μην ψαρωνεις.
2) Ναι υπαρχει και ΤΤ και ειναι του DARKDOG
3) Για τον Γιωργο τωρα θα σου πω οτι κατεβηκε στο Ρεθυμνο για διακοπες οποτε ΣΩΣΤΑ μαντεψατε ολοι.
4) Ναι υπηρχαν και γυναικες.

Παμε για την 2η τωρα και θα δουμε τι θα δουμε !!!!

#19 tmargari

tmargari
  • Members
  • 50 Απαντήσεις
  • Interests:Automobility of course, Music, Public Relationships.

Posted 05 August 2006 - 10:13 AM

Παίδες καλησπέρα,
11/8 θα είμαι πάλι Κρήτη, εαν υπάρχει ενδιαφέρον και συμμετοχή θα μπορούσαμε να οργανώσουμε τη 2η συνάντηση Κρήτης!

Τα λέμε μέσω φόρουμ σχετικά,

χαιρετώ!

Θάνος!

#20 AUDI7

AUDI7

Υπεύθυνος Αττικής

• Admin
  • 5590 Απαντήσεις

Posted 06 August 2006 - 10:48 AM

Καλημερα και απο μενα. Το πρωτο πραγμα που ηθελα να κανω οταν ξυπνησω το πρωι της κυριακης ηταν να φτιαξω ενα δυνατο καφε και να μπω στο site μας παιδες. Φυσικα αυτο εκανα τωρα και να με. alien7.gif Αν και λιγο αργα θα ηθελα να γραψω λιγα λογακια για την συναντηση. Λοιπον παιδες η συναντηση πηγε παρα πολυ καλα ναι μεν με λιγα προβληματακια στην αρχη αλλα παντα μια καλη παρεα παντα τα ξεπερναει. Θελω να ευχαριστησω ολα τα μελη που εκαναν την παρουσια τους την τριτη και εγινε η πρωτη συναντηση στην Κρητη πραγματικοτητα. Ολα τα παιδια ευχαριστα στην παρεα και με πολυ ενδιαφερων να βοηθησουν και αυτοι το μελλον της λεσχη μας. Μην βιαζεστε και ολα θα γινουν. σιγα σιγα θα μεγαλωσουν και τα μελη μας κατω. Συντεχνοι απο χειμωνα ολοι κυνηγοι των AUDI alien7.gif Κατι που εκανα εγω κατω ολο αυτον των καιρο ολες της ωρες. Θελω επισης να ευχαριστησω κ των secourity της μαρινας που δεν μας αφησε να περασουμε μεσα verymad.gif και μας δυσκολεψε να βρουμε μετα το μερος για της φωτο αλλα οπως ειπα και πριν μια καλη παρεα δεν κολαει πουθενα. Φυγαμε τελικα απο το σημειο συναντησης και πηγαμε για φωτο στο parking του LIDL λιγα λεπτα απο εκει και φυσικα με κονβοι. Βγαλαμε πολλες φωτο με αποτελεσμα να φαμε λιγο παραπανω ωρα αλλα ολα ο.κ. Φευγοντας απο εκει και παντα κονβοι μαζευτηκαμε σε μια καφετερια στην forteza(ενα μερος με πολυ κοσμο μμμμ και ωραιες κοπελες χαχαχα αυτο ενημερωτηκα) γνωριστηκαμε και μιλησαμε για θεματα οπως πχ promotion της λεσχη μας τι ζηταμε τι αντιπροσωπευει και τι θελουμε. Τα παιδια ολα προθημα να βοηθησουν και αυτοι με το μερος τους. Εχουν παρει πολυ ζεστα ολοι το θεμα και αυτο ειναι πολυ καλο και πιστευω οτι θα δουμε πολυ καλα πραγματα στην Κρητη. Παιδια καλη συνεχεια, υπομονη μιας και ειναι αρχη, καλες συναντησης και στο επανηδην. Τελικα Βασιλη εκανα καποιο λαθος. Την πρωτη βδομαδα κατω εψαχνα AUDI αλλα πουθενα στο ρεθυμνο μετα ξαφνικα ολο και περισσοτερα με αποτελεσμα πολλοι να με δουν αντιμετωπο στο παραθυρο τους. tongue.gif Χαιρετω παιδες και καλη συνεχεια συνταχνοι.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users