Jump to content

Most Liked Content

#78489 Συνάντηση για καφε και αλλα...

Posted by alexisp on 03 February 2011 - 10:44 PM

κάτι τετοιές συναντήσεις δε χάνονται φυσικά....οπότε θα είμαι κι εγώ εκεί παιδιά!!!!!!!
έχω ακούσει όμως πως εκείνες τις ώρες βγαίνουν ωραίες γοργόνες απο το νερό, οπότε
όπως είπατε ενα τραπέζι κοντά στη Θάλασσα και να είναι μεγάλο έτσι??

γοργόνες; βρε λες να έρθω κι εγώ; :LolLolLolLol:
  • t@sos and Theodorhs A3 1.8 like this

#78477 Συνάντηση για καφε και αλλα...

Posted by Yellow Devil S3 on 02 February 2011 - 05:34 PM

Καλησπέρα παιδιά και καλό μήνα.
Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη για καφε και άλλα.
Σας περιμένουμε να βρεθούμε , εσάς αλλά και το έτερων ήμισυ όπως και τα φιλαράκια σας.
Μιας και οι κουβέντες μας δεν περιορίζονται μόνο στο χώρο τις αυτοκίνησης.

Δηλώστε συμμετοχή σε αυτό το topic για να γνωριζουμε και τον αριθμό των ατόμων.

09/02/2011 και ημέρα Τετάρτη στο MISTRAL CAFE BAR (Περιοχή τέρμα κρήνης) και ώρα 21:00.

Για περισσότερες πληροφορίες μην διστάσετε να επικοινωνήσετε στο τηλ. 6984195971
  • Theodorhs A3 1.8 likes this

#78341 Εκδρομή για το 2011;

Posted by alexisp on 23 January 2011 - 03:56 AM

Πειράζει που θέλω και πάλι να πάμε καμιά εκδρομή;

Υπάρχει διάθεση για ένα διήμερο/τριήμερο κάπου στα Βόρεια; Προορισμοί έχουν πέσει ήδη στο τραπέζι, αλλά αυτό που αναρωτιέμαι είναι και η δική σας διάθεση. Τι θα λέγατε λοιπόν για τέλη Φεβρουαρίου να κανονίζαμε ένα Π/Σ/Κ προς Καστοριά / Φλώρινα;

:smiley_aadc:
  • Theodorhs A3 1.8 likes this

#78123 Audi και Lamborghini σχεδιάζουν μαζί

Posted by AUDI7 on 09 January 2011 - 02:22 PM

Το ότι η Audi ετοιμάζει ένα τετράθυρο πολυτελές σεντάν, αντίπαλο δέος για την Porsche Panamera, είναι κάτι λίγο πολύ γνωστό. Όχι όμως και το γεγονός πως το Audi A9 και η καινούργια Lamborghini Estoque θα χρησιμοποιούν την ίδια πλατφόρμα παραγωγής.
Εικόνα
Η Audi σύμφωνα με πληροφορίες σχεδιάζει να προσθέσει ένα νέο μοντέλο που θα ολοκληρώσει την γκάμα της. Και τι λείπει από τη γκάμα της φίρμας; Ένα πολυτελές τετράθυρο σπορ σεντάν, με το οποίο η φίρμα θα αντιπαρατεθεί στην ανταγωνισμό έτσι όπως αυτός ορίζεται από μοντέλα όπως η Panamera της Porsche , η Mercedes-Benz CLS και η πολυαναμενόμενη έκδοση παραγωγής της BMW GranCoup? (στις αρχές του 2012).
Εικόνα
"Το ζήτημα της παραγωγής του τετράθυρου σπορ σεντάν δεν έχει ακόμη επιβεβαιωθεί επίσημα. Όμως το όλο σχέδιο προχωρά τόσο στον τομέα της σχεδίασης και εξέλιξης του αυτοκινήτου, όσο και στο ζήτημα της οικονομοτεχνικής υποδομής" αναφέρει σε άρθρο του το περιοδικό Autocar, υποστηρίζοντας πως οι πληροφορίες αυτές προέρχονται από υψηλόβαθμο στέλεχος της Audi.
Εικόνα
Το νέο μοντέλο θα βασίζεται στην τρέχουσα πλατφόρμα του Α8 και θα μπορούσε αργότερα να χρησιμεύσει ως βάση για την Lamborghini Estoque. Η ιδέα ακούγεται παρόμοια με αυτό που συνέβη με το Audi R8 και την Lamborghini Gallardo. Δύο supercar τα οποία αναπτύχθηκαν από κοινού, προκειμένου να μειωθεί το κόστος.
Εικόνα
Παρά το γεγονός πως τα δύο μοντέλα είναι του ίδιου χαρακτήρα και άκρως ανταγωνιστικά κατέληξαν να αναζητούν υποψήφιους αγοραστές σε πολύ διαφορετικές κατηγορίες.
Εικόνα
Τα δύο αδελφά μοντέλα, το Audi A9 και η Lamborghini Estoque θα χρησιμοποιούν την προηγμένη πλατφόρμα πάνω στην οποία κατασκευάζεται ήδη το Audi Α8. Πρόκειται για μια πλατφόρμα με ελαφριά δομή και αεροανάρτηση.
Εικόνα
Αν και τα δύο αυτοκίνητα θα πρέπει να χρησιμοποιούν το ίδιο σασί, οι κινητήρες πρέπει να είναι διαφορετικοί, δεδομένου ότι η Audi θα πρέπει να έχουν μια πλήρη γκάμα κινητήρων, ενώ η Estoque φημολογείται για να έρθει με τον 5.2-λίτρων V10 της Gallardo.

πηγή auto24.gr
  • audi_tt 93 likes this

#77761 Βελτιώσεις σε 1,8 TFSi

Posted by alexisp on 13 December 2010 - 03:08 AM

Ιδού και τα διαπιστευτήρια!

Το χρονόμετρο του συνοδηγού κατέγραψε 6,1 (...)
Συμπάρασμα; Το χρονόμετρο είναι μπακαλιά :LolLolLolLol:
  • patrinos likes this

#77670 Εντυπώσεις από την Παννελλήνια εκδρομή στην λίμνη Πλαστηρα.

Posted by alexisp on 08 December 2010 - 03:16 PM

Οριστε και μια γευση απο το τερας!!!! ->>>
http://www.youtube.com/watch?v=jdOjasw3m3Y

Και να προσθέσω τα specs... 900ps + nitro. Αυτά είναι!
Ο ήχος που παράγει το κτήνος δεν ξεπέρασε στο βίντεο τις 3000rpm! Φανταστείτε τι κάνει στις 7!
  • t@sos likes this

#77636 Εντυπώσεις από την Παννελλήνια εκδρομή στην λίμνη Πλαστηρα.

Posted by alexisp on 07 December 2010 - 02:31 PM

Η επόμενη λοιπόν Τάσο θα είναι πενταήμερη (κάτι σαν την σχολική πανελλήνια) :1277270enamorado:

H gallery ανοίγει σιγά σιγά :)

Όλα παιδιά ήταν τέλεια! Εγώ δυστυχώς έχασα την Παρασκευή και ήρθα από Σάββατο πρωί εν μέσω καταρρακτώδους βροχής αλλά μόλις έφτασα στο ξενοδοχείο και είδα τους ΦΙΛΟΥΣ μου, όλα έφυγαν γρήγορα από το μυαλό!
Το πρόγραμμα της εκδρομής ήταν περιεκτικότατο, με επισκέψεις στην περιοχή όπως καφές στην Καρδίτσα, φαγητό στο Κεραμαριό, επιστροφή στο ξενοδοχείο από την δυτική μεριά της λίμνης. Επί της ουσίας, κάναμε τον γύρω της λίμνης και περάσαμε από όλα τα χωριά που φημίζονται στην περιοχή. Ο καφές στην Καρδίτσα και η φωτογράφιση ήταν το πρωινό μας ξύπνημα, ενώ το φαγητό στην Κεραμαριό ήταν απλά.... ΥΠΕΡΟΧΟ! Το κερασάκι στην τούρτα ήταν η συλλογή αυτοκινήτων του ιδιοκτήτη του εστιατορίου... 900άλογα και NOS δεν βλέπεις κάθε μέρα ;)
Σάββατο βραδάκι, η ΠΑΡΕΑ κάθισε γύρω από το τζάκι και κουβεντιάσαμε, παίξαμε επιτραπέζια και ήπιαμε τα κρασάκια μας με τη συνοδεία γλυκού!

Κυριακή πρωί ξεκινήσαμε με επίσκεψη στο φράγμα της λίμνης όπου υπήρχαν και τα μαγαζάκια για τα απαραίτητα ψώνια των τοπικών προϊόντων. Η θέα από το φράγμα είναι κάτι το διαφορετικό, κάτι που πρέπει να το δεις με τα ίδια σου τα μάτια... Η ΠΑΡΕΑ μας εμπλουτίστηκε και από τον Σπύρο και έγινε η κλασσική φωτογράφιση! Συνέχεια είχε ο Βοτανικός Κήπος. Εκεί πέσαμε off-season! Φαντάζομαι το καλοκαίρι θα είναι υπέροχα!
Συνέχεια είχε το μεσημεριανό φαγητό... Μπορώ να πω ότι το φαγητό ήταν για ακόμη μία φορά υπέροχο και φύγαμε όλοι σκασμένοι από το φαγητό! Σειρά είχε η επιστροφή μας :(

Το party δεν τελείωσε, θα συνεχιστεί τον Φεβρουάριο με την επόμενη εκδρομή...

:smiley_aadc: :smiley_aadc:
  • t@sos likes this

#77625 Συνάντηση μελών Αττικής και επίσκεψη στην έκθεση ΑUTO SHOW 2010

Posted by AUDI7 on 06 December 2010 - 08:09 PM

:smiley_aadc: Για να μαζευόμαστε ξανά παλι και να βλέπουμε συμμετοχές. :smiley_aadc:
  • t@sos likes this

#77538 Συνάντηση μελών Αττικής Κυριακή 28/11/10 για μεσημεριανό γεύμα κ καφεδάκι.

Posted by AUDI7 on 28 November 2010 - 11:40 PM

Για αλλη μια φορά ηταν πολύ όμορφα, ήρεμα, χαλαρά είπαμε τα νέα μας, ανταλλάξαμε διάφορες απόψεις πάνω σε διάφορα θέματα και φυσικά για άλλη μια φορά δεν έλειψαν και τα φιλικά πειράγματα. Καλωσορίζουμε κ στην παρέα μας κ το φιλαράκι Κώστα (νεο μέλος). Κώστα ελπίζουμε να σε ξαναδούμε κ στην επόμενη.
Τι να λέμε για 200hp κ 300hp εδω έχουμε 875hp εικονικά κ μονο R8 5.2FSI :smiley_aadc: :smiley_aadc: :smiley_aadc:
Κ μην ξεχάσω Νικολαααααααα πες αλεύρι, το Α1 σε γυρεύει :73: :LolLolLolLol: :LolLolLolLol:

Σύντομα θα κ ανέβει κ φωτογραφικό υλικό.
  • t@sos likes this

#77168 Βελτιώσεις σε 1,8 TFSi

Posted by patrinos on 30 October 2010 - 11:09 PM

Δυο είκονες πηγα να βάλω και τα έκανα...μη πω πως...
  • AUDI DIESEL likes this

#77131 Aston Martin Vantage VS F-16 Block 52+ Advanced @ Araksos

Posted by teo20net on 30 October 2010 - 02:51 AM

Δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο σημείο αλλά θαρρώ πως είναι μέρος των ''Ελληνικών αγώνων'' μάλλον.
(Διαφορετικά ας μεταφερθεί)
Εικόνα
Εικόνα

Όπως λέει και ο τίτλος, πρόκειται για ακόμη μία ''κόντρα'' μεταξύ 2 μηχανών που παρότι έχουν διαφορετική χρήση, κοινό χαρακτηριστικό τους είναι η ταχύτητα. Βέβαια αυτή τη φορά υπάρχει κάτι που την κάνει διαφορετική...
Στις 14/10/10 λοιπόν στην αεροπορική βάση του Αράξου, έλαβε χώρα η εν λόγω ''μάχη'' η οποία διοργανώθηκε και στήθηκε απο την εκπομπή ''Traction''. Είναι η πρώτη φορά νομίζω που ελληνική εκπομπή προχωρά σε τέτοιο εγχείρημα.
Οι καιρικές συνθήκες (συνεχόμενη βροχή απο το πρωί) έδειχναν ότι τελικά το εγχείρημα θα ματαιωθεί μιας κ η Aston ήθελε στεγνό το διάδρομο για να μπορέσει να ανταποκριθεί. Προς το μεσημέρι λοιπόν, οι καιρικές συνθήκες βελτιώθηκαν αρκετά, ο διάδρομος στέγνωσε και το εγχείρημα έγινε όπως είχε σχεδιασθεί. Το αποτέλεσμα δεν θα το αποκαλύψω, σύντομα θα το δείτε στο Traction..!
Έτυχε λοιπόν να είμαι εκεί την ώρα που η ''μάχη'' έλαβε μέρος. Φωτογραφίες και βίντεο δεν πρόλαβα να τραβήξω μιας κ δεν προλάβαμε να πάρουμε εξοπλισμό, αφού ξαφνικά το μάθαμε κ εμείς που ήμασταν στη μονάδα. Πάντως, αν και δεν ήμουν ιδιαίτερα κοντά, οφείλω να παραδεχτώ πως ανατρίχιασα απο τον ήχο του κινητήρα της Aston Martin την ώρα που driftaρε, ήχος ο οποίος γινόταν αντιληπτός σε ολόκληρη την μονάδα... μέχρι να εκκινήσουν οι κινητήρες των F-16 φυσικά.
Ώς προς την τηλεοπτική προβολή του εγχειρήματος... για όσους δεν την προλάβαν, δείτε παρακάτω.

Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=nMuxfJssu0w&feature=player_embedded

Και η εκπομπή:
http://www.youtube.com/watch?v=ey709GWA9gw&feature=player_embedded
  • alexisp likes this

#77130 Βελτιώσεις σε 1,8 TFSi

Posted by alexisp on 30 October 2010 - 02:45 AM

Απ'όσο θυμάμαι Θοδωρή έχει ένα Β6 την έκδοση με τα 190ps :)
Απλά πλέον έχει προχωρήσει σε Κ04-015 :smiley_aadq:
  • teo20net likes this

#77052 Πανελλήνια εκδρομή στη Λίμνη Πλαστήρα 3-5/12/10

Posted by AUDI7 on 28 October 2010 - 01:29 PM

Πρόγραμμα πανελλήνιας εκδρομής στη Λίμνη Πλαστήρα.

Ώρα συνάντησης μελών Αθηνών: 18:00 στα διόδια Αφιδνων και αναχώρηση 18:30

Ώρα συνάντησης μελών Δυτικής Μακεδονίας και Ηπείρου στη διασταύρωση Πεδινής: 14:15 και αναχώρηση 14:30.

Πρόγραμμα Παρασκευής:
Συνάντηση όλων των μελών στο lobby του ξενοδοχείου για ξεκούραση και ποτάκι.

Πρόγραμμα Σαββάτου:

Πρωινό στο ξενοδοχείο

Αναχώρηση 9:30 για την πόλη της Καρδίτσας (Φωτογράφηση στην πλατεία της Καρδίτσας και έπειτα καφεδάκι)

Φαγητό στην παραδοσιακή ταβέρνα Κεραμαριο (Ο χώρος είναι παραμυθένιος, η τοποθεσία μοναδική, το φαγητό απλά υπέροχο. Στο menu θα βρείτε τόσο παραδοσιακά φαγητά από ντόπια υλικά, όσο και φαγητά της ώρας. Οδηγός κάθε πιάτου, πάντοτε η γεύση και τα αρώματα της τοπικής κουζίνας, αλλά και ντόπια κρέατα από τα βουνά των Αγράφων.)
ΕικόναΕικόνα

Επίσκεψη στον καταρράκτη του Ανθοχωριου (ένα μικρό περίπατο στο μονοπάτι που ξεκινάει από εκεί και μετά από 1200 μέτρα μας φέρνει στον καταρράκτη Ανθοχωρίου. Το μονοπάτι αρχικά είναι λιθόστρωτο, έχει σημεία ξεκούρασης με πάγκους και πηγές και πιό ψηλά κινείται κατά μήκος του φαραγγιού, περνώντας ανάμεσα από πλατάνια. Τον καταρράκτη θα τον δούμε φτάνοντας σε μία τσιμεντένια γέφυρα, ιδανικό σημείο παρατήρησης και φωτογράφησής του. Ο καταρράκτης δεν είναι και ο μεγαλύτερος του κόσμου αλλά η διαδρομή για εκεί θα σας ανταμείψει.
ΕικόναΕικόνα

Επιστροφή στο ξενοδοχείο για ξεκούραση και αναχώρηση 22:30 για βραδινή έξοδο.

Πρόγραμμα Κυριακής:

Πρωινό στο ξενοδοχείο και αναχώρηση

Επίσκεψη στο φράγμα Πλαστήρα Το φράγμα είναι μία τοξοειδής κατασκευή με μήκος 200 μέτρα και ύψος 83 μέτρα. Ολοκληρώθηκε περί το 1959, οπότε και άρχισε η πλήρωση της Λίμνης με νερό. Στα ανατολικά έχουν στηθεί διάφορα μαγαζάκια, αποτέλεσμα της τουριστικής ανάπτυξης της περιοχής, που πουλάν σουβενίρ, γλυκά κουταλιού, χαλβά, παραδοσιακά προιόντα και ότι άλλο τουριστικό ενθύμιο μπορεί να βάλει ο νους σας (μέχρι κυκλαδίτικο ανεμόμυλο που γράφει Λίμνη Πλαστήρα).
ΕικόναΕικόνα

Επίσκεψη στον βοτανικό κήπο Νεοχωριου (Στη δυτική πλευρά της Λίμνης, κοντά στο Νεοχώρι έχει δημιουργηθεί ο "Βοτανικός Κήπος??. Σκοπός της λειτουργίας του είναι η συγκέντρωση και αποθεματοποίηση των ειδών της χλωρίδας της ευρύτερης περιοχής. Επίσης λειτουργεί ως εργαστήριο υπαίθρου, με σκοπό την ενημέρωση και την εκπαίδευση των επισκεπτών του.Ο Βοτανικός Κήπος καταλαμβάνει έκταση 10 στρεμμάτων και βρίσκεται σε μία όμορφη παραλίμνια θέση. Η επίσκεψή μας εδώ θα μας βοηθήσει να έρθουμε πιο κοντά στη φύση και να θαυμάσουμε διάφορα όμορφα είδη της τοπικής πανίδας).
ΕικόναΕικόνα

Φαγητό και αναχώρηση για το ταξίδι της επιστροφής.
  • t@sos likes this

#76904 Βελτιώσεις σε 1,8 TFSi

Posted by alexisp on 20 October 2010 - 05:57 PM

Τοποθετούμε το νέο φίλτρο

Φωτο4-img_0145

Και απλά... ξανατοποθετούμε το άνω μέρος

του παππά και βιδώνουμε τις βίδες.

Οι διαφορές μεταξύ των δύο φίλτρων είναι

κάτι παραπάνω από εμφανείς:

Attached File  IMG_0142.jpg   1.28MB   22 downloads
Attached File  IMG_0143.jpg   1.48MB   17 downloads
Attached File  IMG_0144.jpg   1.21MB   12 downloads
Το μαμά φίλτρο είναι χάρτινο και με πάχος πολλαπλάσιο από αυτό του βελτιωτικού. Το νέο φίλτρο (στην περίπτωσή μου PiperCross) είναι φτιαγμένο από διάφορα πολυμερικά υλικά (είδη πλαστικών) και δίνει στο αυτοκίνητο την δυνατότητα να "αναπνέει" ευκολότερα. Η εταιρία υποστηρίζει καλύτερη ροή αέρα και μείωση της κατανάλωσης.

Δε νομίζω να υπάρχει άνθρωπος που θα πιστεύει οτι θα πάρει άλογα από αυτό το μαραφέτι!

Το θετικό του νέου φίλτρου είναι ότι πλένετε και δεν χρειάζεται αντικατάσταση σε κάθε λιπαντικό Service. Επίσης αυτό το καθιστά και οικονομικό μακροπρόθεσμα (μιας και το κόστος ενός χάρτινου είναι περί τα 30? ενώ το PiperCross μου ήρθε μαζί με τα μεταφορικά στα 55?). Επίσης διατίθεται και κιτ καθαρισμού. Προσωπικά προτιμώ το πλύσιμό του σε κουβά με ζεστό νερό και απορυπαντικό πιάτων! Ναι, καλά ακούσατε, είναι (φυσικοχημικά) η προτιμότερη λύση. Έπειτα φύσιμα με αέρα (χρειάζεται ένα κοφλέρ) και στέγνωμα είτε με πιστολάκι (καλά, γίνομαι ψείρας) είτε φυσικά.

Τέλος, Το νέο φίλτρο άλλαξε έστω και στο ελάχιστο τον ήχο του αυτοκινήτου μου. Στα ψηλά το λαχάνιασμα των 1,8Tfsi αντιμετωπίζεται πλήρως με εισαγωγή, αλλά ακόμη και με αυτό το φίλτρο πιστεύω οτι υπάρχει μία πάρα πολύ μικρή αλλαγή.

Για οποιαδήποτε απορία, αν γνωρίζω, πολύ ευχαρίστως να σας απαντήσω!
  • AUDI DIESEL likes this

#76672 Εκδρομή

Posted by Yellow Devil S3 on 10 October 2010 - 01:06 AM

Λοιπον κυριες και κυριοι ,αν ολα πανε καλα μεχρι την αποφαση της εκδρομης λεω και γω μεσα μαζι με τη γυναικα μου και ποιος ξερει
μπορει και με το Yellowdeviljunior.

Γιαυτο καλο ειναι απο τωρα οσοι επιθυμουν και τους αρεσει η ιδεα να αρχησουν απο τωρα να δηλωνουν.
  • t@sos likes this

#76652 Εκδρομή

Posted by AUDI7 on 08 October 2010 - 11:17 AM

Και εμείς από Αθήνα για την Λίμνη σκεφτόμαστε. Αλεξ λες να βρεθούμε εκεί? :alien7: :thumbsup: χαχαχχαχαχααχαχα.
  • t@sos likes this

#76548 Εκδρομή στο εργοστάσιο της Audi στο Necarsulm

Posted by nikolnik on 22 September 2010 - 07:14 PM

+ 2 άτομα χωρίς καμία αναποδιά :huh:
  • alexisp likes this

#76498 Audi: Το νέο RS3 με 350 ίππους

Posted by AUDI7 on 16 September 2010 - 07:55 PM

Στο Σαλόνι του Παρισιού θα εμφανιστεί πιθανότατα το νέο Audi RS3. Το μοντέλο θα είναι αποκλειστικά 5θυρο και θα φορά τον κινητήρα του ΤΤ RS με ιπποδύναμη αυξημένη ελαφρώς ώστε να φθάνει τους 350 ίππους. Το κιβώτιό του θα είναι 7τάχυτο S Tronic. Το Audi RS3 θα παραχθεί σε 2.700 μονάδες.
Εικόνα

πηγή drive.gr
  • nikolas25 likes this

#76301 Τι πρόγραμμα φοράμε?

Posted by THE BARBARIAN on 23 July 2010 - 12:54 PM

450? μόνο; Είναι αξιόπιστο; Εγώ το revo ξέρω 1000? αξίζει;;

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά δηλαδή αν έλεγα 1500 ευρώ θα ήμουνα ποιο αξιόπιστος τότε ??
το πρόγραμμα δεν καφετιέρα που λες θα πάρω κινεζική και όσο πάει αφου είναι φθηνή άμα χαλάσει δε βαριέσαι
δεν είναι δυνατόν να σκέφτεστε με αυτό τον τρόπο
Με έχουν ρωτήσει και άλλα παιδιά γιατί έχω χαμηλές τιμές σχετικά σε σχέση με άλλους αυτό που θα πω είναι ότι
με ενδιαφέρει να έχω κάθε μέρα αυτοκίνητα να φτιάχνω και όχι ένα κάθε 6 μήνες και αυτό το κατάφερα σχεδόν
Και ένα βασικό εγώ έχω δικό μου μαγαζί ιδιόκτητο δεν στεγάζομαι σε κανένα άλλο δεν έχω ενοίκια και ότι βγάζω
είναι δικά μου δεν τα μοιράζομαι με κανένα συνεργείο όπως συμβαίνει με κάποιους άλλους
  • t@sos likes this

#76314 Τριήμερη εκδρομή στη Θάσο

Posted by Yellow Devil S3 on 02 August 2010 - 11:22 PM

:875diablo2: Αντε λεμε να μαζευομαστε. :875diablo2:

Τασεα σε περιμενουμε .Καλο ανηφορισμα. :LolLolLolLol:

:rockonbaby.sml:
  • t@sos likes this